Komoda Loano – barwny akcent w mieszkaniu

A może by tak dodać do wnętrza odrobinę koloru? Nie musisz ograniczać się do mebli tapicerowanych czy tkanin – ciekawym pomysłem będzie barwna komoda Loano. Różnorodne wzory i kolory ożywią aranżację, wprowadzając w pokoju inspirujący klimat.

Komoda z szufladami ma 94 cm szerokości i 95 cm wysokości. Z jednej strony urzeka ciepłym odcieniem surowego, jasnego drewna, z drugiej kusi bogactwem kolorowych ornamentów. Mebel zrobiono z naturalnego drewna i płyty MDF. Prosta bryła zyskała lekkość dzięki temu, że opiera się na smukłych metalowych nóżkach. Są one podwyższone, co ułatwia sprzątanie.

Dekoracyjne fronty szuflad pięknie korespondują z tymi w naturalnym kolorze, a także czarnymi, metalowymi uchwytami. Niekonwencjonalna forma spodoba się osobom, które cenią wyrazisty design.

W środku zmieścisz mnóstwo drobiazgów, szuflady są różnej wielkości, dlatego mebel idealnie nadaje się do posortowania niewielkich rzeczy. Możesz trzymać tu na przykład przybory plastyczne – kredki, farby, flamastry. Szeroki blat warto wykorzystać na elementy dekoracyjne.

Komoda tego typu może stać w gabinecie lub pracowni artystycznej, sprawdzi się też w pokoju dziennym czy młodzieżowym. Współgra ze stylem skandynawskim, boho i retro. Doskonale pasują do niej inne meble z wyjątkowej kolekcji Loano.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.

Wysyłany mebel jest częściowo zmontowany przez producenta, wymaga montażu nóg.