Komoda Loano – dekoracyjne szuflady

Jak urządzić wnętrze z duszą, przyciągające dobrą atmosferą? Stawiając na nietuzinkowy design i piękno naturalnego drewna! Komoda Loano to niewielki mebel, a jednak robi dużą różnicę. Będzie optymistycznym akcentem, który możesz dodatkowo spersonalizować, uzupełniając szafkę o osobiste dekoracje.

Komoda jest zrobiona z naturalnego drewna, forniru i płyty MDF. Prostokątna bryła wprowadza przytulność za sprawą wybarwienia – surowego, jasnego drewna. Ten neutralny, a jednocześnie ciepły kolor pasuje do wielu dodatków, więc z łatwością wkomponujesz mebel w swoje mieszkanie.

Co sprawia, że ma w sobie to coś? Połączenie struktury drewna z dekoracyjnymi frontami szuflad i metalowymi akcentami. Uchwyty i nogi są w kolorze czarnym, co dodaje bryle wyrazistości.

Szafka ma wymiary 80 × 65 × 35 cm i mimo kompaktowych gabarytów pomieści sporo rzeczy. Drobiazgi schowaj w trzech szufladkach, a przedmioty, które chcesz wyeksponować, umieść w dwóch otwartych wnękach.

Blat to dodatkowa przestrzeń ekspozycyjna. Co można na nim postawić? Ramki ze zdjęciami ze słonecznych wakacji, designerski wazon, do którego włożysz świeże kwiaty albo delikatnie pachnące świece.

Komodę z szufladami Loano możesz postawić w salonie, gabinecie, sypialni, pokoju młodzieżowym. Pasuje do najróżniejszych stylów aranżacyjnych, m.in. scandi, loft, boho i retro.

Wymiary
Głębokość 35 cm
Szerokość 80 cm
Wysokość 65 cm
Waga 16 kg
Do pobrania