Komoda Memphis – harmonia w salonie
 

W salonie jemy, odpoczywamy, spotykamy się ze znajomymi, czasem też śpimy. Nic dziwnego, że towarzyszą nam najróżniejsze przedmioty, dla których trzeba znaleźć odpowiednie miejsce. Komoda Memphis będzie idealnym meblem do przechowywania. Poznaj jej zalety!

Połączenie szafek z szufladami to optymalny sposób na uporządkowanie wnętrza. W komodzie do salonu Memphis masz do dyspozycji aż 4 pojemne szuflady, w których możesz przechowywać na przykład drobne elementy garderoby, rzeczy do nakrycia stołu i inne drobiazgi. Za drzwiami znajdują się łącznie 4 praktyczne półki – świetne na tekstylia czy gry planszowe.

Duża komoda z frontami z płyty MDF w wybarwieniu dąb artisan wniesie do Twojego salonu przytulny klimat. Naturalnego sznytu dodaje jej widoczne usłojenie, a całość podkreślają elementy grafitowe – w kolorze tym są boki i wnętrze szafki. Bezuchwytowy system otwierania stanowi dopełnienie nowoczesnego charakteru mebla.

Komoda o wymiarach 165 × 82 cm jest na tyle uniwersalna, że sprawdza się nie tylko w pokoju dziennym. Równie dobrze możesz wstawić ją do sypialni czy gabinetu. Pasuje do stylu nowoczesnego, ociepli surowy klimat loftu, przełamie prostą konwencję wnętrza scandi. Sprawdź też pozostałe meble z kolekcji Memphis – zestawione razem złożą się na spójną, harmonijną aranżację.

 

Wymiary
Głębokość 44 cm
Szerokość 165 cm
Wysokość 82 cm
Waga 76.1 kg
Do pobrania