Komoda 150/75/40 – stwórz niepowtarzalny projekt

 

Z kolekcją Modeo możesz zostać projektantem mebli w kilka minut. Rozsiądź się wygodnie w fotelu i skorzystaj z naszego intuicyjnego konfiguratora, by stworzyć szafki wiszące, szafki RTV, komody, witryny i biurka idealnie dopasowane do Twojego wnętrza.

Meble z kolekcji Modeo to połączenie prostych, nowoczesnych form z szeroką gamą kolorystyczną. Możesz do nich dopasować dostępne wzory uchwytów i nóżek, dodatkowe blaty oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Komoda 150/75/40 to propozycja do salonu, sypialni lub przedpokoju. Niezależnie od tego, czy jesteś zwolennikiem przytulnych, czy surowych wnętrz, przy pomocy konfiguratora, dostosujesz jej wygląd do aranżacji wnętrza.

Najpierw wybierz kolor korpusu i frontów. Zdecyduj również czy przechowywane w komodzie przedmioty chcesz ukryć – wtedy wybierz fronty płaskie, czy wręcz przeciwnie – wyeksponować je. W przypadku drugiej opcji, postaw na fronty ze szkłem hartowanym. Wprowadzą one do wnętrza dyskretną elegancję oraz nadadzą meblu lekkości. W zależności od Twoich potrzeb możesz również dostosować liczbę półek wewnątrz komody, co pozwoli Ci zachować porządek.

Uchwyty oraz nóżki to elementy, które odgrywają dużą rolę w ostatecznym wyglądzie mebla. Dostosuj je do Twojego gustu i wybierz spośród dostępnych wzorów te, które uwypuklą zalety wnętrza. Możesz także zdecydować się na dodatkowy blat oraz energooszczędne oświetlenie LED, które wprowadzi do pomieszczenia nastrojowy klimat.

Komodę zestaw z innymi meblami z kolekcji Modeo. Stwórz projekt szafki wiszącej, szafki RTV, witryny oraz biurka i ciesz się wygodą mieszkania w osobistym wydaniu.

 

Komodę Modeo 150/75/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 2 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego
Wymiary
Głębokość 41 cm
Szerokość 150 cm
Wysokość 90 cm
Waga 68.8764 kg
Do pobrania