Komoda 100/100/40 – dajemy Ci wybór

 

Projektowanie mebli jest prostsze, niż myślisz. Przekonaj się i odkryj kolekcję Modeo. Powstała ona po to, byś mógł sam stworzyć mebel idealnie dopasowany do Twoich potrzeb i gustu. Dzięki innowacyjnemu konfiguratorowi możesz dowolnie zmienić wygląd każdej szafki wiszącej, szafki RTV, komody, witryny, biurka i to bez wychodzenia z domu.

Wybierz rodzaj frontów, kolor, liczbę półek, wzór uchwytów i rodzaj nóżek, by stworzyć spójną aranżację. Możesz również zdecydować się na dodatkowy blat oraz energooszczędne oświetlenie. Do wyboru masz też gotowe zestawy, dostępne w kolekcji.

Meble Modeo wyróżniają proste, nowoczesne formy i szeroka gama kolorystyczna – skorzystaj z tego i zaprojektuj z nami swoje wnętrze.

Komodę 100/100/40 umieścisz w salonie, sypialni lub przedpokoju. Możliwość dopasowania koloru korpusu i frontu pozwoli Ci dopasować ją do każdego stylu. Jeśli zależy Ci na meblu, w którym schowane przedmioty będą ukryte przed wzrokiem gości i domowników, wybierz fronty płaskie. Chcesz wyeksponować książki, zdjęcia lub zastawę? W takim razie najlepszym rozwiązaniem będą fronty ze szkłem hartowanym.

Wybierz liczbę półek, które zapewnią Ci odpowiednią organizację przestrzeni w komodzie – pomoże Ci to utrzymać porządek oraz wydzielić funkcjonalne strefy. Możliwość dopasowania wzoru uchwytów podkreśli styl komody. Aby nadać meblu lekkości, wybierz odpowiedni rodzaj nóżek. Możesz również zdecydować się na dodatkowy blat oraz energooszczędne oświetlenie LED.

Chcesz stworzyć wymarzoną aranżację? Dobierz szafki wiszące, szafkę RTV, witryny i biurko z kolekcji Modeo. Baw się formami i kolorami – Twój wybór ma znaczenie!

 

Komodę Modeo 100/100/40 możesz zaprojektować z elementów:

  • Korpus - dostępny w 3 kolorach (biały, dąb sonoma, grafit)
  • Drzwi z zawiasami typu cichy domyk - dostępne w 3 rozmiarach, 3 wzorach i 10 kolorach
  • Szuflady - dostępne w 10 kolorach i 3 wzorach
  • Uchwyty - dostępne w 12 wzorach - wykonane z metalu, skóry lub tworzywa sztucznego. Ponieważ nie wiemy, na jaki design się zdecydujesz, nie wykonaliśmy nawiertów pod uchwyty. Różne wzory wymagają odpowiedniego rozstawu otworów, dlatego dla ułatwienia powstał szablon nawierceń Modeo. Pomoże on precyzyjnie wyznaczyć miejsce nawiertu otworu.
  • Nóżki - dostępne w 8 wzorach, wykonane z metalu, drewna lub tworzywa sztucznego
  • Energooszczędne oświetlenie LED w opcji clip i square
  • Dodatkowy blat - szklany lub z płyty meblowej dostępny w 4 kolorach
  • Dodatkowe półki - z płyty meblowej lub szkła hartowanego