Komoda Ostia – ekspozycyjny mebel do salonu

Marzysz o stylowej aranżacji mieszkania? Przychodzimy z pomocą! Kolekcja Ostia zachwyca ponadczasową stylistyką, solidnymi, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Komoda Ostia będzie idealnym miejscem zarówno do przechowywania, jak i eksponowania. Wykorzystaj jej 2 praktyczne szuflady, przeznaczone na niewielkie drobiazgi, np. obrusy, dokumenty czy sezonowe ozdoby. Za przeszklonymi frontami komody możesz ustawić kilka wazonów, świec lub figurek ceramicznych. Książki  możesz ustawić na 2 otwartych półkach, umieszczonych w centralnej części mebla.

Styl i funkcjonalność – to cechy komody w stylu solidnym. Jej kolorystyka utrzymana jest w kolorze dąb artisan. Ozdobą mebla jest listwa w kolorze spalona deska, która  przełamuje gładkie fronty i listwa LED, oświetlająca dekor. Czarna podstawa dodaje charakteru. Dodatkowym oświetleniem jest lampa LED SQUERE montowana do blatu górnego (opcja). Zastosowano też lekko przydymione szkło w kolorze antisol brown.

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z pełnym wysuwem i hamulcem, przyciągnie front i połączy go z korpusem.

Pojemna komoda Ostia doskonale odnajdzie się w towarzystwie stołu, komody, szafki RTV i półki. Dobierz także inne elementy linii i stwórz wyjątkową i spójną zabudowę salonu.

Wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 161 cm
Wysokość 123,5 cm
Waga 79.95 kg
Do pobrania