Komoda Ostia – niezrównany organizer

Jeżeli w swoim domu chcesz stworzyć ponadczasową, elegancką, a przy tym funkcjonalną zabudowę, to nasza podpowiedź może być tylko jedna: kolekcja Ostia. Linia wpisującą się w styl solidny wyróżnia się ponadczasową stylistyką, pogrubianymi bokami, ozdobną listwą i oświetleniem LED. Wiele różnorodnych brył pozwoli Ci urządzić salon, jadalnię i sypialnię.

Komoda Ostia w przechowywaniu nie ma sobie równych. Wyposażona w 6 praktycznych szuflad umożliwi organizację zarówno odzieży, jak i dokumentów, dekoracji sezonowych czy innych przedmiotów. Książki, lampiony, świece lub rodzinne zdjęcia możesz wyeksponować na blacie.

Nie sposób oderwać od niej wzroku! Dlaczego? Komoda z szufladami zachwyca pogrubionymi bokami korpusu i  kolorystyką dąb artisan. Przełamaniem jest ozdobna listwa w kolorze spalona deska oraz podkreślające ją oświetlenie LED. Czarna podstawa dodaje charakteru bryle.

Wygodne otwieranie zapewniają poręczne czarne uchwyty oraz prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem.

Komodę Ostia możesz ustawić w towarzystwie łóżka, szafy, stołu, szafki RTV i półki. W kolekcji Ostia znajdziesz wiele różnorodnych brył, z udziałem których możesz stworzyć wyjątkową i spójną zabudowę salonu, jadalni lub sypialni.

Ostia - wymiary
Głębokość 42 cm
Szerokość 116,5 cm
Wysokość 101 cm
Waga 64.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Materiał płyta meblowa/mdf
Ilość szuflad 6
Oświetlenie standard
Atuty produktu
płynne domykanie szuflad
bezuchwytowe otwieranie frontów
oświetlenie LED