Komoda Reno - kompaktowa przestrzeń do przechowywania

W urządzaniu pokoju dziennego trzeba wziąć pod uwagę zadania, jakie pełni. To miejsce spotkań, miejsce rozrywki i odpoczynku, dlatego warto zaaranżować tę przestrzeń wydzielając jej poszczególne sekcje. Pomoże w tym kolekcja Reno, składająca się z różnorodnych modułów, idealnych do ekspozycji pamiątek i przechowywania dokumentów.

Komoda Reno sprawdzi się w przechowywaniu dokumentów, obrusów, serwetek, drobiazgów, takich jak ładowarki do telefonu, tablet czy sztućce. Możesz je zorganizować w 3 praktycznych szufladach z pełnym wysuwem i pojemnej szafce, w której swoje miejsce znajdzie waza, karafka na wodę lub segregator z dokumentami medycznymi. Do dyspozycji masz także blat - ustaw na nim monsterę, lampion lub wyeksponuj rodzinne zdjęcia.

Na uwagę zasługuje ciepłe wybarwienie mebla w kolorze dąb april. W duecie z frontami (i bokami) typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i nieco bardziej nowoczesnych wnętrz.

Wygodne użytkowanie mebla to zasługa markowych prowadnic z cichym domykiem oraz metalowych uchwytów w kolorze czarny mat.

Zestawiając komodę Reno z pozostałymi elementami kolekcji możesz urządzić przytulną przestrzeń pokoju dziennego. Pamiętaj, że to właśnie w salonie spędzamy najwięcej czasu z rodziną i gośćmi, dlatego ważna jest ergonomia tego wnętrza.

Wymiary
Głębokość 45 cm
Szerokość 120 cm
Wysokość 92 cm
Waga 49.9 kg
Do pobrania