Komoda Reno - pojemność, która się sprawdza

Jeżeli jesteś w trakcie zabudowy salonu, to nie sposób pominąć kolekcję Reno, która daje wiele możliwości. Eleganckie meble z charakterystycznymi frontami typu ramiak i mocnymi uchwytami, pozwolą Ci zaaranżować idealną przestrzeń dla swojej rodziny.

Komoda Reno to doskonały schowek na wszystkie przedmioty codziennego użytku. Dwie praktyczne szafki to idealne miejsce na dokumenty, karafki, zastawę stołową. Kompaktowe szuflady umieszczone w centralnej części mebla, sprawdzą się w przechowywaniu drobiazgów, takich jak ładowarki do telefonu, tablet czy sztućce. Przestronny blat możesz zagospodarować w dowolny sposób, ustawiając na nim wazon z kwiatami, rodzinne zdjęcia czy dekoracje.

Z pewnością zachwyci Cię ciepłe wybarwienie mebla w kolorze dąb april. W duecie z frontami typu ramiak, tworzy wyjątkową całość - idealną do klasycznych i nieco bardziej nowoczesnych wnętrz.

Nieocenione podczas codziennego użytkowania są prowadnice z cichym domykiem i pełnym wysuwem oraz metalowe uchwyty w kolorze czarny mat.

Spójną i stylową aranżację pokoju dziennego możesz stworzyć zestawiając pojemną komodę Reno z pozostałymi elementami kolekcji. Zaaranżuj miejsce spotkań z rodziną i znajomymi, miejsce do wypoczynku, przechowywania i ekspozycji - takie jak lubisz.

Wymiary
Waga 64.2 kg
Do pobrania