Komoda Ronse – przechowywanie w porządku

Urządzając mieszkanie sugeruj się pomieszczeniami, ale przede wszystkim weź pod uwagę funkcję, jaką ma pełnić pomieszczenie. W kolekcji  Ronse nie brakuje brył, dostosowanych do różnych funkcjonalności. Poza tym na uwagę zasługuje styl - duet dębu i szarości, proste, minimalistyczne formy i korespondujące uchwyty.

Poszukujesz miejsca, w którym możesz schować wiele różnych przedmiotów i ułożyć je według kategorii? Pomocna może okazać się pojemna komoda Ronse, która posiada zarówno półki, jak i szuflady. Czy można chcieć więcej?

Komoda o wymiarach 144,5 x 90 cm posiada:

- 3 praktyczne szuflady, umożliwiające segregację przechowywanych rzeczy, co ułatwi utrzymanie porządku,

- 2 szafki, w których możesz schować np. swetry, dokumenty, alkohol – zależnie od pomieszczenia, w którym stanie mebel.  

Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami. Atutem jest dwustronny cokół, którego kolor wybierzesz przed pierwszym montażem – dąb san remo czy ciemny szary wolfram?

Komodę Ronse możesz ustawić solo lub w towarzystwie regału, biurka lub szafy. Indywidualną, funkcjonalną zabudowę stworzysz, wykorzystując pozostałe moduły dostępne w kolekcji.

Wymiary
Głębokość 40,5 cm
Szerokość 144,5 cm
Wysokość 90 cm
Waga 51.85 kg
Do pobrania