Regał Ronse – biblioteczka dla każdego

Urządzasz mieszkanie i szukasz pomysłów? Znajdziesz je w katalogach wnętrzarskich i na naszej stronie internetowej. Wśród stylowych kolekcji znajdzie się też linia Ronse, która pozwoli Ci zabudować pokój młodzieżowy, sypialnię i biuro. Czym się wyróżnia? Duetem kolorystycznym dębu i szarości, prostotą  formy i równie prostymi uchwytami.

Jeżeli lubisz książki, to w Twoim biurze i salonie nie może zabraknąć regału, na którym możesz je wyeksponować. Regał Ronse sprawdzi się też w pokoju dziecka i nastolatka, gdzie można ustawić na nim misie, opakowania puzzli i szkolne podręczniki.

Regał o wymiarach 197 x 56 cm posiada:

- 4 praktyczne półki, które sprawdzą się w roli ekspozytora na książki, dokumenty lub dekoracje,

- 2 kompaktowe szuflady, w których możesz schować paszporty, książeczki zdrowia i ładowarki.

Połączenie kolorystyczne dąb San Remo z widocznym usłojeniem i wnętrza mebla w kolorze szary wolfram, tworzy uniwersalną propozycję do każdego wnętrza. Z łatwością przełamiesz je kolorowymi tekstyliami i dodatkami. Atutem jest dwustronny cokół, którego kolor wybierzesz przed pierwszym montażem – dąb san remo czy ciemny szary wolfram?

Regał Ronse to doskonały element towarzyszący dla biurka, szafki RTV lub regału zamkniętego. Otwarte półki możesz całkowicie wypełnić, lub dać trochę „lekkości” ustawiając na niektórych dekoracje. Wykorzystaj inne elementy kolekcji, aby stworzyć spójną, funkcjonalną i spersonalizowaną zabudowę.