Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Regały na książki i dodatki

490 Produktów
To pole jest wymagane
SZOKUJĄCO NISKA CENA
SZOKUJĄCO NISKA CENA
regał Jack
HIT PROMOCJI
Promocja
regał Romance
189,-
-45%

349,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

HIT SPRZEDAŻY
SZOKUJĄCO NISKA CENA
regał Neno
Promocja
regał Nandu
409,-
-8%

449,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Promocja
regał zamknięty Gent
639,-
-110 zł

749,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

NOWOŚĆ
regał Hesen
Promocja
regał Weston
719,-
-10%

799,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Promocja
regał Weston
539,-
-8%

589,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

NOWOŚĆ
regał Jack
Promocja
regał Gent
809,-
-8%

889,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

SUPER CENA
regał Holten
NOWOŚĆ
regał Ruso
NOWOŚĆ
regał Jack
SUPER CENA
regał Holten
Promocja
regał zamknięty Gent
879,-
-9%

969,- najniższa cena z 30 dni przed obniżką

Regały mogą stanąć wszędzie, a na regale można postawić niemal wszystko. Kiedyś jego podstawowym zadaniem było przechowywanie książek, ale dziś układa się na nim także płyty kompaktowe, sprzęt elektroniczny, naczynia kuchenne czy kosmetyki. Jeśli na regale mają być ułożone rzeczy urozmaicające wnętrze i nadające mu przytulności, wówczas warto zdecydować się na regał otwarty.

Na nim bowiem możemy wyeksponować rzeczy, na których pokazaniu nam zależy. Nie wszystkie domowe akcesoria nadają się jednak do codziennego prezentowania. Dokumenty, rzeczy prywatne czy nawet ubrania lepiej schować za drzwiami drewnianego regału, którego design sprawi jednak, że mebel skrywający przedmioty o niewielkiej wartości estetycznej, będzie ozdobą pomieszczenia. Sprawdź, jakie rodzaje regałów oferujemy w Black Red White.

Regał na książki - praktyczność i elegancja

Kiedyś regały na książki stanowiły dwie długie deski po bokach, kilka krótszych przez środek i na tym pomysłowość designerska się kończyła. Dziś ludzie projektujący regały podchodzą do nich jak do dzieła sztuki. Dzięki temu możemy wybierać np. między symetrycznym regałem Bigi (który jest urozmaicony szufladami) a intrygującym regałem Tip Top, którego szerokość to zaledwie 18 cm, a wysokość aż 183 cm.

Rozważyć można także opcje bardziej klasyczne jak regał Gent, który dzięki wbudowanemu oświetleniu LED i uchwytom w kolorze stali ma w sobie także nutkę nowoczesności. Ciekawym i praktycznym rozwiązaniem są także regały narożne oraz regały, które część półek mają zamkniętych, a część otwartych, dzięki czemu stają się bardziej kompleksowe.

Rodzaje regałów w Black Red White

W ofercie Black Red White będziesz kilka typów regałów. Każdy z nich sprawdzi się w innych okolicznościach. Spośród jakich rodzajów regał możesz wybierać?

  • Regały otwarte - to w nich będziesz mógł umieścić swoje ulubione książki, kolekcje i drobiazgi, które chcesz mieć zawsze w zasięgu wzroku i ręki. Zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę, będziesz mógł po nie sięgnąć. Takie regały doskonale sprawdzają się przy aranżacji salonów oraz przedpokoi. Chętnie korzystają z nich fani książek oraz kolekcjonerzy.
  • Regały zamknięte - doskonałe regały do przechowywania rzeczy, których niekoniecznie chcesz pokazywać innym. Z regałów zamknięty korzystają przede wszystkim firmy, wyposażające swoje biura. Zamykane drzwiczki sprawiają, że takie regały doskonale sprawdzają się do przechowywania dokumentów. Zamykane regały mogą również stanowić element wyposażenia pokoju, czy też sypialni. Możesz w nich przechowywać na przykład bieliznę lub ubrania sportowe.
  • Regały częściowo zamknięte - To rozwiązanie, które łączy w sobie zalety regałów otwartych oraz regałów zamkniętych. Z jednej strony jest na nich przestrzeń do umieszczenia na przykład książek lub dokumentów, które chcesz mieć pod ręką. Z drugiej strony jest również miejsce na przechowywanie rzeczy prywatnych. Regały częściowo zamknięte łączą w sobie funkcje regału oraz komody.

Regały pokojowe– czym się kierować przy zakupie?

Przede wszystkim jednak musimy zastanowić się, do jakiego pomieszczenia regału szukamy, bo inaczej zaprojektowane są regały do salonu, a inaczej regały do pokoju młodzieżowego. Salon to raczej wyważony, ale niebanalny styl falujący między nowoczesnością a klasyką, jednak daleki od wyobrażenia regału jako mebla nieciekawego. Z kolei regały do pokoju młodzieżowego to przegląd designerskich wyobraźni. Różnorodność kolorów i kształtów sprawią, że pomieszczenie zyska nie tylko miejsce do przechowywania najpotrzebniejszych rzeczy, ale także mebel, który może stać się główną ozdobą pokoju.

Takim przykładem jest regał Strzałka o bardzo ciekawym kształcie lub odważniejsze kolorystycznie regały Hihot czy Graphic. Jednak tylko solidnie wykonane regały gwarantują, że miejsce przechowywania książek czy dokumentów przez lata nie będzie już tylko nudnym meblem schowanym w zakamarku pokoju, ale starannie wykonaną ozdobą, która umili Ci każdy dzień, a także zachwyci odwiedzających Cię gości.

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: