Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Regały otwarte

373 Produkty
To pole jest wymagane
SZOKUJĄCO NISKA CENA
Promocja
regał Nepo Plus
239 zł
-14%
Promocja
regał Nepo Plus
279 zł
-33%
NOWOŚĆ
SZOKUJĄCO NISKA CENA
regał Jack
Promocja
regał Nepo Plus
419 zł
-14%
NOWOŚĆ
SZOKUJĄCO NISKA CENA
regał Jack
Promocja
regał Nepo Plus
589 zł
-100 zł
Promocja
regał Office Lux
289 zł
-14%
Promocja
regał Office Lux
379 zł
-13%
Promocja
regał Office Lux
189 zł
-13%
Z kodem BRW obniż cenę o 35%
dla zam. od 1200 zł.
regał Modeo
Konfigurator
1 133 zł
Promocja
regał Seaford
739 zł
-190 zł
Promocja
regał Seaford
Produkt: regał Seaford
269 zł
-20%

Chcesz w swoim domu wyeksponować na honorowych miejscach pamiątki, kolekcję książek czy zdjęcia w ramkach? Będą Ci potrzebne regały otwarty. Mebel ten łączy w sobie funkcje estetyczne z praktycznymi - wszystkie stojące na nim przedmioty masz w zasięgu wzroku i ręki. Zawsze, gdy poczujesz taką potrzebę, możesz po nie bez trudu sięgnąć. A jeśli ma on dodatkowo szafkę lub szuflady, wygodnie przechowasz tam wiele innych przedmiotów.

Regały otwarte pokojowe - mnogość form i rozwiązań

Regały, które znajdziesz w sklepie internetowym brw.pl, to szeroki wybór mebli różniących się od siebie pod względem konstrukcyjnym. Dlatego znajdziesz tu zarówno klasyczne słupki, które mają same półki, jak również średnie i szerokie regały z szufladami oraz szafkami. Oferta obejmuje wybór regałów w różnych stylach - zaczynając od klasycznego, kończąc na propozycjach nowoczesnych i minimalistycznych.

To, ile przedmiotów wyeksponujesz na regale, zależy oczywiście od jego rozmiarów. Możesz zdecydować się na szeroki regał z obszernymi półkami, na których doskonale wyglądają większe ozdoby, jaki figurki z porcelany czy maskotki. Natomiast książki czy płyty winylowe nie wymagają większych szerokości - tu sprawdzą się węższe, otwarte modele.

Regały w domu - do jakich pomieszczeń?

Regał otwarty pasuje praktycznie do wszystkich pomieszczeń w domu. Jeśli ma stanąć w salonie, a chcesz zrobić na gościach wrażenie, zwróć uwagę na meble wyposażone we własne, dyskretne podświetlenie. Taka iluminacja stojących na półkach dekoracji na pewno ich zachwyci. Oczywiście możesz zdecydować się również na model bez podświetlenia - odpowiednio dobrany będzie sam z siebie ozdobą salonu.

Regał przyda się na pewno w pokoju dziecka, gdzie pomoże w zachowaniu porządku, zwłaszcza, jeśli będzie mieć szuflady bądź część szafkową. Dla nastolatków przygotowane zostały specjalne regały młodzieżowe, dopasowane do ich potrzeb.

Mebel ten znajdzie także zastosowanie w sypialni dorosłych, gdzie na półkach możesz przechowywać akcesoria i traktować go jako podręczną biblioteczkę, na której znajdą się książki do poczytania przed snem. Stwórz spójne zestawienie razem z komodąi ciesz się nowoczesnym wyglądem swojego wnętrza.

Meble nie tylko do domu

Regał jest meblem, który znajdzie zastosowanie nie tylko w domu. Może posłużyć w biurze, urzędzie, gabinecie lekarskim czy placówce edukacyjnej, gdzie będzie łączyć ze sobą estetyczny wygląd z praktycznością. Ozdobi pomieszczenie, dając zarazem potrzebne miejsce na teczki, książki, dokumenty czy oprawione w ramki zdjęcia - bądź dyplomy i certyfikaty. Zastosowanie regału zależy tylko i wyłącznie od potrzeb oraz inwencji korzystających z niego osób.

Jak wybrać najlepiej?

Który regał otwarty wybrać? Oczywiście duże znaczenie ma przestrzeń, jaką dysponujesz w pomieszczeniu. To ona ma decydujący wpływ na to, która propozycja będzie dla Ciebie dostępna - czy mebel szerszy czy też węższy. Jeśli masz do dyspozycji większą przestrzeń, możesz zdecydować się na wspólne postawienie obok siebie dwóch takich samych regałów, które stworzą spójną całość.

Dzięki bogatej ofercie brw.pl znajdziesz otwarte regały mające odpowiednie wymiary dla każdej przestrzeni. Wszystkie wykonane zostały z solidnych materiałów, co gwarantuje ich długotrwałą eksploatację. Przy wyborze pamiętaj, że regał otwarty pokojowy musi mieć kolor pasujący do aranżacji całego pomieszczenia oraz stylistyki pozostałych mebli. Dopiero wówczas idealnie skomponuje się z całością, tworząc jej istotną część.

Zobacz już dziś wybór regałów otwartych w brw.pl!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: