Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Skandynawskie regały

107 Produktów
styl: Skandynawski
To pole jest wymagane
Promocja
regał Hesenregał Hesen
1 009 zł
-420 zł
OKAZJA
regał Luca Juziregał Luca Juzi
669 zł
739 zł cena regularna
WYPRZEDAŻ
regał Hedaregał Heda
299 zł
-37%
Promocja
NOWOŚĆ
regał Hesen z drzwiami grafit/dąb artisanregał Hesen z drzwiami grafit/dąb artisan
Promocja
regał Romanceregał Romance
499 zł
-110 zł
Promocja
regał Hesenregał Hesen
409 zł
-620 zł
Promocja
regał Portoregał Porto
429 zł
-28%
WYPRZEDAŻ
regał Self Lianaregał Self Liana
599 zł
-130 zł
WYPRZEDAŻ
regał Bocageregał Bocage
739 zł
-10%
WYPRZEDAŻ
regał Modeoregał Modeo
850 zł
-224 zł
WYPRZEDAŻ
regał Modeoregał Modeo
581 zł
-132 zł
WYPRZEDAŻ
regał Jasminregał Jasmin
869 zł
-290 zł
OKAZJA
Regał wysoki z 4 półkami Kali naturalnyRegał wysoki z 4 półkami Kali naturalny
169,99 zł
226,99 zł cena regularna
WYPRZEDAŻ
regał Modeoregał Modeo
683 zł
-125 zł
Promocja
regał Modeoregał Modeo
922 zł
-686 zł
WYPRZEDAŻ
regał Modeoregał Modeo
932 zł
-295 zł
Promocja
regał Modeoregał Modeo
768 zł
-617 zł
OKAZJA
Regał z 9 półkami Kali białyRegał z 9 półkami Kali biały
309,99 zł
419 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Loftowy na Alkohol SALTORegał Loftowy na Alkohol SALTO
4 300 zł
4 547 zł cena regularna
OKAZJA
Regał na książki, 8 półek, MDF, 68x32x134 cmRegał na książki, 8 półek, MDF, 68x32x134 cm
279,99 zł
379 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Rolis z 3 półkamiRegał Rolis z 3 półkami
139 zł
173,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał wysoki z 4 półkami Kali białyRegał wysoki z 4 półkami Kali biały
169,99 zł
226,99 zł cena regularna
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Regał na książki w stylu skandynawskim to mebel, który pełni zarazem funkcję praktyczną, jak i ozdobną. Jego półki pozwolą nie tylko na przechowywanie książek, ale także eksponowanie dekoracji i bibelotów. Równie dobrze będzie wyglądać w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym. Pasuje także do urządzonej po skandynawsku kuchni. Jak wybrać najlepszy regał tego typu? Oto ważne informacje, które musisz poznać na ten temat.

Styl skandynawski - proste formy, jasne barwy

Jak sugeruje to już sama nazwa, meble w stylu skandynawskim przybyły do nas z północnych rejonów Europy, które kojarzą się z chłodem, śniegiem i lasami. Charakteryzują je proste formy, wykonanie z drewna oraz jasne, przywodzące na myśl zimę, kolory. Trafiają się jednak wyjątki od tej reguły, dlatego w ofercie brw.pl możesz znaleźć niejeden regał skandynawski mający ciemną barwę. Zazwyczaj jednak myśląc o takich regałach mamy na myśli właśnie białe.

Styl skandynawski ma za zadanie stworzyć aranżację przywodzącą na myśl czystość i sterylność, dlatego nie są w nim preferowane wyszukane zdobienia. Nie oznacza to jednak braku estetyki. Regały drewniane skandynawskie urzekają swoją surową prostotą, a dominujący kolor przełamują - na zasadzie kontrastu - akcenty w innych barwach.

Jak wybrać regał do swojego mieszkania?

Skandynawskie regały należy wybierać na takich samych zasadach, jak regały klasyczne czy regały nowoczesne. Pierwszym kryterium będzie dostępna przestrzeń. Jeśli jest ona nieduża, wówczas sprawdzą się regały słupkowe, mające same półki, ewentualnie lub z dodatkiem szuflad. Mając więcej miejsca, możesz wybrać regały szersze, wyposażone dodatkowo w szafki, w których schowasz obrusy, odzież czy też staną się miejscem na przechowywanie ważnych dokumentów - są one bardzo praktyczne.

Kryterium drugie to oczywiście kolorystyka - aby regał pasował do pomieszczenia w stylu skandynawskim, musi mieć komponującą się z jego aranżacją barwę. Tu można wybrać meble białe lub w jasnych kolorach imitujących naturalne drewno. Oczywiście, regały powinny dobrze komponować się także z innymi meblami - warto więc przejrzeć sofy, utrzymane w jasnej kolorystyce i charakteryzujące się prostym designem.

Dlaczego warto postawić na regał?

Regały to meble, które można spotkać w wielu domach i mieszkaniach. Nic jednak dziwnego, gdyż ich funkcjonalność oraz elegancja dają liczne możliwości. Książki, ramki ze zdjęciami czy pamiątki mogą sprawić, że mebel ten stanie się centralnym punktem pomieszczenia. Odpowiednie regały sprawdzą się również w przedpokoju, a w pokoju dziecka - zwłaszcza młodszego - pozwolą na zadbanie o porządek. Wszystkie zabawki, książki i akcesoria będą mieć na półkach regału swoje stałe miejsca, na które będzie odkładać się je po użyciu.

Jeśli szukasz inspiracji na skomponowanie regału z resztą pomieszczenia, zobacz na tę stronę, gdzie znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, aby mieszkać pięknie.

Solidne regały skandynawskie w brw.pl

Zaletą regałów jest także ich solidność. Wszystkie regały znajdujące się w ofercie brw.pl zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Przekłada się to na ich odporność na uszkodzenia oraz zużycie na skutek naturalnej eksploatacji. Dlatego decydując się na skandynawskie regały w tym sklepie, inwestujesz w długie lata wygodnego użytkowania mebli.

Warto również podkreślić, że wszystkie regały drewniane w stylu skandynawskim dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu możesz nabyć doskonały mebel bez konieczności poświęcania na to większych kwot. Zobacz, jakie regały skandynawskie znajdują się obecnie w ofercie i zamów wybrany już dzisiaj!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: