Black Red White – meble i akcesoria do domu
Koszyk
Ulubione

Skandynawskie regały

113 Produktów
styl: Skandynawski
To pole jest wymagane
OKAZJA
Regał wysoki z 4 półkami Kali naturalnyRegał wysoki z 4 półkami Kali naturalny
Produkt: Regał wysoki z 4 półkami Kali naturalny
169,99 zł
226,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał z 9 półkami Kali białyRegał z 9 półkami Kali biały
309,99 zł
419 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Rolis z 3 półkamiRegał Rolis z 3 półkami
139 zł
173,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał wysoki z 4 półkami Kali białyRegał wysoki z 4 półkami Kali biały
169,99 zł
226,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał z 2 półkami Kali industrialnyRegał z 2 półkami Kali industrialny
139,99 zł
186,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał schodkowy Kali 6 półek naturalnyRegał schodkowy Kali 6 półek naturalny
299,99 zł
399 zł cena regularna
OKAZJA
Regał z 4 półkami Kali industrialnyRegał z 4 półkami Kali industrialny
209,99 zł
279,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał z 3 półkami Kali industrialnyRegał z 3 półkami Kali industrialny
189,99 zł
253,99 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Rack M białyRegał Rack M biały
459 zł
579 zł cena regularna
OKAZJA
Komoda Ceda 2 półki + 2 szafki dąbKomoda Ceda 2 półki + 2 szafki dąb
329,90 zł
439 zł cena regularna
OKAZJA
Regał z 9 półkami Kali naturalnyRegał z 9 półkami Kali naturalny
299,99 zł
399 zł cena regularna
Regał CapriRegał Capri
769 zł
OKAZJA
Regał Rack L białyRegał Rack L biały
699 zł
879 zł cena regularna
OKAZJA
Komoda Ceda 3 półki + 3 szafki dąbKomoda Ceda 3 półki + 3 szafki dąb
419,90 zł
559 zł cena regularna
OKAZJA
Regał drewniany z półkami OREGON WOOD, kolor dębowyRegał drewniany z półkami OREGON WOOD, kolor dębowy
2 397,60 zł
2 997 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Rack S białyRegał Rack S biały
399 zł
499 zł cena regularna
OKAZJA
Regał Solen 4 półki, 2 szuflady białyRegał Solen 4 półki, 2 szuflady biały
1 399 zł
1 869 zł cena regularna
Pokaż na stronie
To pole jest wymagane

Regał na książki w stylu skandynawskim to mebel, który pełni zarazem funkcję praktyczną, jak i ozdobną. Jego półki pozwolą nie tylko na przechowywanie książek, ale także eksponowanie dekoracji i bibelotów. Równie dobrze będzie wyglądać w salonie, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym. Pasuje także do urządzonej po skandynawsku kuchni. Jak wybrać najlepszy regał tego typu? Oto ważne informacje, które musisz poznać na ten temat.

Styl skandynawski - proste formy, jasne barwy

Jak sugeruje to już sama nazwa, meble w stylu skandynawskim przybyły do nas z północnych rejonów Europy, które kojarzą się z chłodem, śniegiem i lasami. Charakteryzują je proste formy, wykonanie z drewna oraz jasne, przywodzące na myśl zimę, kolory. Trafiają się jednak wyjątki od tej reguły, dlatego w ofercie brw.pl możesz znaleźć niejeden regał skandynawski mający ciemną barwę. Zazwyczaj jednak myśląc o takich regałach mamy na myśli właśnie białe.

Styl skandynawski ma za zadanie stworzyć aranżację przywodzącą na myśl czystość i sterylność, dlatego nie są w nim preferowane wyszukane zdobienia. Nie oznacza to jednak braku estetyki. Regały drewniane skandynawskie urzekają swoją surową prostotą, a dominujący kolor przełamują - na zasadzie kontrastu - akcenty w innych barwach.

Jak wybrać regał do swojego mieszkania?

Skandynawskie regały należy wybierać na takich samych zasadach, jak regały klasyczne czy regały nowoczesne. Pierwszym kryterium będzie dostępna przestrzeń. Jeśli jest ona nieduża, wówczas sprawdzą się regały słupkowe, mające same półki, ewentualnie lub z dodatkiem szuflad. Mając więcej miejsca, możesz wybrać regały szersze, wyposażone dodatkowo w szafki, w których schowasz obrusy, odzież czy też staną się miejscem na przechowywanie ważnych dokumentów - są one bardzo praktyczne.

Kryterium drugie to oczywiście kolorystyka - aby regał pasował do pomieszczenia w stylu skandynawskim, musi mieć komponującą się z jego aranżacją barwę. Tu można wybrać meble białe lub w jasnych kolorach imitujących naturalne drewno. Oczywiście, regały powinny dobrze komponować się także z innymi meblami - warto więc przejrzeć sofy, utrzymane w jasnej kolorystyce i charakteryzujące się prostym designem.

Dlaczego warto postawić na regał?

Regały to meble, które można spotkać w wielu domach i mieszkaniach. Nic jednak dziwnego, gdyż ich funkcjonalność oraz elegancja dają liczne możliwości. Książki, ramki ze zdjęciami czy pamiątki mogą sprawić, że mebel ten stanie się centralnym punktem pomieszczenia. Odpowiednie regały sprawdzą się również w przedpokoju, a w pokoju dziecka - zwłaszcza młodszego - pozwolą na zadbanie o porządek. Wszystkie zabawki, książki i akcesoria będą mieć na półkach regału swoje stałe miejsca, na które będzie odkładać się je po użyciu.

Jeśli szukasz inspiracji na skomponowanie regału z resztą pomieszczenia, zobacz na tę stronę, gdzie znajdziesz mnóstwo pomysłów na to, aby mieszkać pięknie.

Solidne regały skandynawskie w brw.pl

Zaletą regałów jest także ich solidność. Wszystkie regały znajdujące się w ofercie brw.pl zostały wykonane z materiałów najwyższej jakości. Przekłada się to na ich odporność na uszkodzenia oraz zużycie na skutek naturalnej eksploatacji. Dlatego decydując się na skandynawskie regały w tym sklepie, inwestujesz w długie lata wygodnego użytkowania mebli.

Warto również podkreślić, że wszystkie regały drewniane w stylu skandynawskim dostępne są w bardzo przystępnych cenach. Dzięki temu możesz nabyć doskonały mebel bez konieczności poświęcania na to większych kwot. Zobacz, jakie regały skandynawskie znajdują się obecnie w ofercie i zamów wybrany już dzisiaj!

Rozwiń

Sprawdź dodatkowo: