Komoda Vasto – nieoceniona pojemność

Podczas urządzania wnętrza stawiasz przede wszystkim na funkcjonalność i styl? Świetnie trafiłeś! Kolekcja Vasto w stylu solidnym to wiele zróżnicowanych modułów, w których każdy zachwyci pogrubianymi bokami i ciepłą kolorystyką.

Masz dużo przedmiotów o zróżnicowanej wielkości, dlatego trudno Ci znaleźć dla nich wszystkich miejsce? Dla Ciebie przygotowaliśmy komodę Vasto, której wnętrze zagospodarujesz dowolnie, ciesząc się porządkiem i dobrą organizacją.

Co kryje w sobie komoda o wymiarach 135,5 x 88 cm?

- podręczną szufladę, w której możesz schować klucze, paszporty lub inne drobiazgi, które należy wydzielić i mieć pod ręką,

- 3 szafki z cichym domykiem o zróżnicowanej wielkości, w których znajdziesz półki, ułatwiające organizację naczyń, dekoracji, trunków i innych przedmiotów.

Funkcjonalność przede wszystkim, ale co ze stylem? Komoda w stylu solidnym wyróżnia się pogrubianymi bokami i blatem, dzięki czemu nabiera wyrazistego charakteru. Gładkie fronty zdobią poziome uchwyty, a całość utrzymana jest w ciepłym odcieniu modrzew sibiu złoty.

Komodę Vasto warto wyeksponować w holu, w sypialni, w towarzystwie rozłożystego, zielonego kwiatka ale też w salonie, w duecie z szerokim lustrem lub nowoczesnym obrazem.

Wymiary
Głębokość 39 cm
Szerokość 135,5 cm
Wysokość 88 cm
Waga 45.4 kg
Do pobrania