14369.jpg

Przestrzeń dopasowana

Dzięki Komodzie Bospe zyskasz aż cztery szafki na przechowywanie takich rzeczy jak pościel czy ręczniki, które zazwyczaj zajmują sporo miejsca. Duża ilość półek pozwoli posortować rzeczy tak, aby znalezienie właściwej nie zajmowało czasu. Odpowiednie rozplanowanie wyeliminuje problem nieporządku. Tu wszystko będzie miało swoje miejsce – koniec ze ściskaniem i upychaniem. Do tego rzeczy nie będą się kurzyć.

Niezbędne rozwiązanie dla Twojego wnętrza

  • Aż cztery, zamykane i pojemne szafki – zapewniają miejsce na pościel, ręczniki i oczywiście ubrania
  • Duża liczba półek ułatwi układanie rzeczy i pozwoli zachować porządek
  • Wysokiej jakość laminat oraz obrzeża ABS upraszczają sprzątanie oraz zabezpieczają mebel przed uszkodzeniem
  • ·Wysokie nóżki ułatwiają sprzątanie przestrzeni pod komodą, dzięki czemu ogranicza się zaleganie kurzu
  • Loftowy design idealnie sprawdzi się w większości nowoczesnych mieszkań
14371.jpg

Dopasowana do rzeczywistości

Komoda Bospe to nowoczesny mebel o nieco loftowym charakterze. Czerń połączona z drewnem w odcieniu dębu wotan wypada niezwykle elegancko. Widoczne słoje tworzą nietuzinkowe połączenia, a zgrabne, wysokie nóżki są nie tylko praktyczne, ale też podkreślają modernistyczny charakter mebla. A przy tym uwagę zwraca ciekawa bryła i układ szafek. Komoda będzie doskonale prezentowała się w mieszkaniu o współczesnym wystroju.

SF_BOSPE_MOOD_BLACK_WOTAN_OAK.jpg

Dopasuj się do jakości

Komoda Bospe to nie tylko nowoczesny design, ale też współczesne podejście w meblarstwie. Tu nie ma miejsca na bylejakość – wszystko wykończono na wysokim poziomie. Uwagę przykuwa laminat, dzięki któremu powierzchnie są gładkie i wyczuwa się w nich elegancję. Ułatwia to również czyszczenie. Obrzeża komody zabezpieczone ABS neutralizują ryzyko uszkodzenia mechanicznego.

SB_BOSPE_DIM_1.jpg