Monty – zestaw 2 pufów w modny wzór

Wolne popołudnie, a może rodzinny weekend w domu? Na pewno chętnie odpoczniesz, wyciągniesz nogi w fotelu i oprzesz je na pufie. A może Twoje dzieci uwielbiają te miejsca i wybrało już swój ulubiony mebel? Zestaw pufów Monty zapewnia dodatkowe miejsca siedzące, ale także tworzy miejsce na tacę z gorącymi napojami czy scenę dla teatrzyku dla lalek.

Zestaw dwóch pufów to dwa razy więcej miejsca do siedzenia. Uwielbiają je dzieci, ale i dorośli nie przejdą obojętnie. Mogą stanąć zarówno w salonie, sypialni w towarzystwie konsolki czy toaletki oraz w przedpokoju, gdzie będą wygodnym siedziskiem pomocnym przy zakładaniu obuwia. Pufy mają wymiar 38x31 cm – mniejsza oraz 44x36 cm – większa. Wykonane z tkaniny tapicerskiej tworzą subtelny wzór plis/harmonii. Osadzone na metalowym stelażu zachwycają swoją nowoczesną formą.

Pufy Monty są dostępne w 3 zachwycających kolorach: popielatym, ciemnym zielonym i granatowym. Z pewnością wybierzesz odpowiedni dla siebie. Dopełnieniem jest chromowana podstawa w kolorze złotym.

Możesz stworzyć nowoczesną oprawę niemal każdego wnętrza wykorzystując zestaw 2 pufów Monty

Wymiary
Średnica 36,3 cm
Wysokość 44,38 cm
Waga 6.2 kg
Do pobrania