Zestaw stolików Atena - idealny do współczesnego wnętrza

Zestaw dwóch stolików kawowych Atena rozwiąże problemy z brakiem miejsca na filiżankę kawy, herbaty, talerzyk z przekąskami czy choćby wazon z kompozycją kwiatową. Jest idealny podczas przyjęć w domu czy biurze. Niewielkie rozmiary stolików sprawiają, że zestaw mieści się bez trudu w małych pomieszczeniach. Stoliki mogą stać razem lub jako całkiem niezależne meble w różnych pomieszczeniach. Kompaktowy rozmiar i lekkość sprawia, że w razie potrzeby można je przestawić czy schować, zyskując na przestrzeni. Doskonale nadają się do salonu, sypialni, jadalni, pokoju młodzieżowego, gabinetu, biura, hotelu. Idealne do aranżacji minimalistycznych, nowoczesnych i loftowych.

Zestaw Atena został wykonany z metalu i hartowanego szkła. Szklane, okrągłe blaty wspierają się na stelażach z metalu, bardzo prostych i praktycznych w formie. Ich nogi łączą się na dole za pomocą skrzyżowanych, metalowych elementów. Stoliki są w czarnym kolorze. Ich wymiary wynoszą: 40 × 45 i 45 × 50 cm.

Stoliki pasują do drewna, kamienia i metalu oraz do jasnych i ciemnych barw wystroju. Są idealne jako stoliki kawowe w minimalistycznym pokoju w otoczeniu prostych mebli i dodatków.

Wymiary
Średnica 40/45 cm
Wysokość 44/50 cm
Waga 7 kg
Do pobrania