Zestaw Family Line 260 Iris – kuchnia w nowoczesnym stylu

Rozpocznij aranżację kuchni od wyboru mebli kuchennych. Kolekcja Family Line pozwoli Ci stworzyć nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy, rozbuduj go lub skomponuj własny.

Komplet 260 Family Line z frontami Iris zawiera wszystko to, co ułatwi codzienne gotowanie. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Wybierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub okap wolnowiszący. W górnych szafkach zamontowano podnośniki gazowe, które możesz zamienić na FreFlap (opcja).

Bez czego nie może się obyć komfortowa zabudowa kuchni? Bez blatu! Wybierz ten o długości 260 (w opcji).

Jak optycznie powiększyć i rozjaśnić wnętrze? Za pomocą białych mebli! Front w kolorze biały super mat zestawiono z korpusem biały alpejski, z którym tworzy harmonijną całość.

Na uwagę zasługuje zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium, który ułatwi otwieranie szafek  nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

Na komplet Family Line iris składa się 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się w małej i większej kuchni. Możesz rozbudować zestaw o pojedyncze elementy, które znajdziesz na brw.pl.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 152.55 kg
Do pobrania