Zestaw Family Line 260 Iris – nowoczesna zabudowa kuchni

Wiesz, że szukanie zabudowy kuchni jest długotrwałe, a ty najchętniej kupiłbyś sprawdzone rozwiązania? Z linią mebli Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy, rozbuduj go lub skomponuj własny.

Komplet 260 Family Line z frontami Iris zachwyci Cię funkcjonalnością. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Opcję zabudowy okapu pozostawiamy Ci do wyboru, możesz dokupić szafkę ze zintegrowanym okapem lub okap wolnowiszący. W górnych szafkach zamontowano podnośniki gazowe, które możesz wymienić na FreFlap (w opcji).

Aby cieszyć się komfortową zabudową kuchni dobierz blat o długości 260 (dostępny w opcji).

Zwróć uwagę na ten zachwycający kolor! Korpusy w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro, dzięki czemu kuchnia będzie jasna, a zarazem nowoczesna.

Nowoczesny,  zintegrowany uchwyt w kolorze aluminium ułatwi otwieranie szafek  nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

Na komplet Family Line iris składa się 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm to optymalna zabudowa niewielkiej kuchni. Potrzebujesz więcej miejsca do dyspozycji? Rozbuduj zestaw o pojedyncze elementy, które znajdziesz na brw.pl.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.