Jasmin 230- skandynawski styl w twojej kuchni

Chcesz urządzić kuchnię inspirowaną stylem skandynawskim? Kuchnia Jasmin 230 idealnie wpasowuje się w ten styl. Modna kolorystyka, subtelnie frezowane fronty ramiakowe i ryflowane listwy ozdobne nadają meblom nowoczesny i elegancki charakter.

Jest to gotowy zestaw dzięki któremu łatwo zagospodarujesz przestrzeń kuchenną.
W skład kompletu wchodzi przestawny moduł dolny na którym zbudowane są szafki ( szafka D3S-60/82, szafka pod piekarnik DP-60/82, przestrzeń pod zmywarkę DM-60/72 i szafka DK-50/82).  Dzięki temu w łatwy sposób dostosujesz kuchnię do swoich potrzeb. Przestawny moduł daje możliwość zmiany ustawienia szafek na podstawie lustrzanego odbicia. Stabilność dolnego systemu zapewnia osadzenie szafek na wspólnym bloku. Całość dolnej zabudowy łącznie z blatem ma wysokość 91 cm. Przekłada się to na komfort podczas przygotowywania posiłków. Szafki dolne idealnie sprawdzą się do przechowywania garnków, zastawy stołowej i produktów kuchennych. Szafka dolna z trzema szufladami z cichym domykiem zapewni miejsce dla sztućców, drobniejszego wyposażenia kuchennego i produktów sypkich. Praktyczna szafka pod piekarnik dzięki dodatkowej dolnej szafce uchylnej daje dodatkowe miejsce na drobne przedmioty. Zestaw Jamin 230 posiada w zestawie estetyczny front pod zabudowę zmywarki 60 cm lub po dokupieniu półki K45-POL/60-BI dostępnej w opcji można zabudować tę przestrzeń zwiększając miejsce do przechowywania.

Przeszklone szafki górne sprawdzą się w przechowywaniu szkła i porcelany. Wyeksponują ozdobne misy, pucharki i talerzyki. Moduł górny posiada podwieszaną półkę ( w standardzie) na której zmieścisz przyprawy i dodatki. System szafek górnych składa się z 2 elementów: szafki SFW1W o wymiarach 71*60 cm i szafki SFW2W 85*120 cm.  Taki układ i styl szafek zapewnia miejsce na montaż zlewu i okapu. 

Blat w kolorze dąb artisan oprócz swojej funkcjonalności podkreśla elegancki styl mebli współgrając z listwą w tym samym kolorze wieńczącą moduł górny. Kolorystyka mebli utrzymana jest w kolorze głębokiego grafitu, przełamanego ciepłym kolorem drewna dąb artisan. Zestaw Jamin 230 dostępny jest również w drugiej wersji kolorystycznej.

Zalecany model zmywarki do montażu w układzie Jasmin:

AMIICA DIV62E6a STUDIO

 

 

 

 

 

Wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 157.9 kg
Do pobrania