Kuchnia Junona Line 170 - komplet kuchenny o wielu zastosowaniach

Nowoczesna kuchnia nie musi być urządzona na dużym metrażu. Jej najważniejsze cechy to funkcjonalność i ponadczasowość, które pozwolą Ci cieszyć się maksymalnym komfortem pracy każdego dnia. Wygodę podczas przygotowywania posiłków zagwarantują Ci kuchnie Junona Line zaprojektowane w minimalistycznym stylu. W kolekcji znajdziesz zarówno szafki górne i dolne do samodzielnego zestawienia, jak i gotowe komplety, dzięki którym zagospodarowanie kuchennej przestrzeni będzie prostsze, niż myślisz.

Dzięki kompaktowemu zestawowi mebli kuchennych Junona Line 170 stworzysz optymalną zabudowę dla każdego rodzaju kuchni. Jeżeli dysponujesz dużym metrażem, możesz zestawić ten komplet z innymi modułami, tworząc dowolną kompozycję odpowiadającą Twoim potrzebom. Pojemne szafki górne zmieszczą naczynia do serwowania napojów, w tym szklanki, kubki i kieliszki. Wydzielisz w nich również miejsce na lekarstwa, środki opatrunkowe i termometr niezbędne w domowej apteczce. Dolne szafki to odpowiednie miejsce do przechowywania sztućców, garnków i patelni, a także koszy na śmieci, które znajdą się pod zlewozmywakiem. Zestaw daje możliwość zamontowania okapu, kuchenki wolnostojącej oraz zlewu.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm sprawdzi się w kawalerkach oraz w każdym wnętrzu, którego zabudową chcesz zająć się samodzielnie.

Kolorystyka wyróżniająca komplety Junona Line to połączenie uniwersalnych barw i ponadczasowego wzoru, który idealnie odwzorowuje rysunek usłojenia naturalnego drewna. Fronty dolne w kolorze dąb delano jasny skontrastowane zostały białym połyskiem frontów górnych. Elegancji dodają proste grafitowe uchwyty.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

UWAGA!

BLATY NIE WCHODZĄ W SKŁAD KOMPLETÓW.

Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

Komplety Junona Line występują także w innych wersjach kolorystycznych - zobacz, które z nich zdadzą egzamin w Twojej kuchni. Odkryj zalety mebli modułowych i zaprojektuj kuchnię, która umili Ci codzienne gotowanie.