Kuchnia Junona Line 170 - komplet kuchenny idealny do małych wnętrz

Kuchnie Junona Line to funkcjonalne zestawy, które znajdą zastosowanie w pomieszczeniach o małym i większym metrażu. Ponadczasowa kolorystyka i oszczędna forma sprawdzą się w większości aranżacji, a możliwość dopasowywania kolejnych elementów sprawi, że urządzisz dokładnie taką kuchnię, o jakiej marzysz. W kolekcji Junona Line dostępne są również pojedyncze szafki górne i dolne, które skompletujesz według własnego pomysłu lub wykorzystasz do rozbudowy już zakupionego zestawu. Wybierz opcję dla siebie!

Komplet kuchenny Junona Line 170 zawiera niezbędne elementy, które wykorzystasz w zabudowie niewielkiego aneksu kuchennego lub małej kuchni oddzielonej od salonu. W praktycznych szafkach górnych znajdziesz miejsce na zastawę stołową, filiżanki, kubki i szklanki, a także na przyprawy, leki z domowej apteczki czy przydatne akcesoria. W szeregu dolnym zagospodarujesz miejsce na garnki oraz komplety sztućców, a szafka dolna pod zlewozmywak pomieści kosze do segregacji odpadów. Kompaktowy zestaw kuchenny umożliwia również montaż okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z piekarnikiem i płytą.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm to optymalny wybór do małych mieszkań typu studio oraz wnętrz, w których zabudowę chcesz zaplanować samodzielnie.

Ciekawe połączenie kolorystyczne ożywi Twoją kuchnię i pozwoli Ci w naturalny sposób wkomponować do aranżacji białą lodówkę, kuchenkę czy stolik. Kolor dąb delano ciemny pokrywający fronty dolne przełamany został białym połyskiem frontów górnych. Całość wieńczą zintegrowane grafitowe uchwyty.

W skład zestawu wchodzą szafki: G1D/40/57-LP, GO/50/30, G2D/80/57, D1D1S40, DK2D/80/82.

UWAGA!

BLATY NIE WCHODZĄ W SKŁAD KOMPLETÓW.

Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

Sprawdź pozostałe wersje kolorystyczne kompletu Junona Line i wybierz taką, która najbardziej trafia w Twoje gusta. Odkryj plusy mebli modułowych - urządź idealną kuchnię dla siebie i swojej rodziny. 

Wymiary
Szerokość 170 cm
Waga 72.8 kg
Do pobrania