Kuchnia Junona Line 170 - praktyczny komplet kuchenny

Perfekcyjnie dopasowana kuchnia nie musi być odległym marzeniem. Jeśli do swojego królestwa smaków i aromatów wprowadzisz sprawdzone rozwiązania, uda Ci się stworzyć miejsce, w którym codzienna praca jest przyjemnością. Kuchnie Junona Line łączą w sobie praktyczność i uniwersalność na miarę współczesnych rodzin. Proste formy i ponadczasowe wzornictwo to ich podstawowy wyróżnik. W skład kolekcji wchodzą pojedyncze szafki oraz gotowe komplety o różnych wymiarach.

Zwróć uwagę, że blaty nie wchodzą w skład zestawu mebli Junona Line.

Komplet mebli kuchennych Junona Line 170 pozwoli Ci urządzić funkcjonalną kuchnię niewielkim nakładem kosztów. W szafkach górnych z powodzeniem zmieścisz talerze, miski, kubki i szklanki, a także wydzielisz strefę przechowywania przypraw, dodatków do gotowania czy słodyczy. Szafki z dolnego szeregu posłużą natomiast za schowek na garnki oraz “ w lokalizacji pod zlewem “ za miejsce do segregowania odpadów. Znajdziesz tu miejsce na wolnostojącą kuchenkę, okap i dwukomorowy zlew.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 170 cm jest idealnym rozwiązaniem zarówno do kawalerki, jak i domu, w którym samodzielnie chcesz zabudować kuchnię.

Jeśli lubisz stonowaną kolorystykę, komplety Junona Line z pewnością przypadną Ci do gustu. Białe korpusy, fronty w kolorze dąb delano ciemny oraz  grafitowe uchwyty o prostej, ale i efektownej formie.

Blaty i inne dodatki kupisz je na brw.pl.

Do zestawu Junona Line możesz dołączyć pozostałe moduły z tej samej kolekcji. Zobacz, jakie rozwiązania idealnie dopasują się do Twojej kuchni.