Zestaw Junona Line 170 stworzony z myślą o niewielkim wnętrzu

Szukasz wyjątkowo prostej, nowoczesnej i funkcjonalnej zabudowy kuchni? Dobrze trafiłeś! Meble kuchenne z kolekcji Junona Line na dobre zagości w Twoim domu. Ekonomiczna linia odpowiada na potrzeby każdego klienta występując w najmodniejszej kolorystyce, np. bieli, dębu i grafitu. Zestaw Junona Line 170 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

Masz mały aneks kuchenny, a może sama kuchnia jest duża, ale szukasz kompletu mebli na jedną ze ścian? Zestaw mebli kuchennych Junona Line 170 stworzy miejsce do przechowywania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

Zauważ, że blaty nie wchodzą w skład zestawu, kupisz na brw.pl.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, bez którego trudno wyobrazić sobie codzienne gotowanie. Dobraliśmy okap kuchenny o szerokości 50 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.