Kuchnia Junona Line 180 - kompaktowy zestaw, duże możliwości

Mała kuchnia nie musi oznaczać rezygnacji z piękna i funkcjonalności tego pomieszczenia. Odpowiednie wyposażenie i dobra organizacja szafek są kluczem do urządzenia wygodnej przestrzeni gotowania i rodzinnych spotkań nawet w kuchni o niewielkim metrażu. Kolekcja Junona Line sprawdzi się tam, gdzie liczy się każdy centymetr, a zabudowa ma pełnić nie tylko funkcję użytkową, ale też dobrze się prezentować. Dysponując małą kuchnią, możesz postawić na gotowe komplety o kompaktowych wymiarach lub pojedyncze szafki, które rozmieścisz według własnego uznania. 

Zestaw Junona Line 180 pozwoli Ci stworzyć wygodne miejsce do przechowywania porcelany, szkła, wszelkiego rodzaju misek i talerzy a także części artykułów spożywczych. W szafkach z dolnego ciągu bez trudu umieścisz pojemny kosz na segregację odpadów, ale również garnki, rondle, patelnie, mikser czy robota kuchennego.

Zwróć uwagę, że blat nie wchodzi w skład zesatwu Junona Line 180.

Do kompletu kuchennego o szerokości 180 cm dostawisz także kuchenkę wolnostojącą, zamontujesz zlew i okap. Możesz potraktować zestaw jak kompletną zabudowę lub uzupełnić go o dodatkowe moduły, powiększając tym samym strefę przechowywania.

Zestaw Junona Line jest praktycznym rozwiązaniem, które ułatwi Ci codzienną pracę. To jednak nie koniec jego zalet. Dodatkowym atutem zestawu jest jego intrygujący design, wykorzystujący ciekawe zestawienie kolorów: dąb delano jasny pokrywający fronty dolne oraz biały połysk na frontach górnych. Elegancki blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz grafitowe uchwyty sprawiają, że całość zyskuje harmonijny charakter. 

Blaty i pozostałe dodatki, kupisz na brw.pl.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Zestaw Junona Line uzupełnij innymi elementami z tej samej kolekcji. Dobierz dodatkowe moduły lub pojedyncze szafki i stwórz nowoczesną zabudowę swojej kuchni.