Zestaw Junona Line kompaktowa, a zarazem pojemna kuchnia

Proste i funkcjonalne meble sprawdzają się wszędzie, a zwłaszcza w kuchni. To w niej codziennie przygotowujesz posiłki i po nich sprzątasz. To miejsce, w którym spotykasz się z rodziną konsumując posiłki. Postaw na sprawdzone rozwiązania! Jednym z nich jest  zestaw Junona Line 180 to kompaktowa propozycja do kuchni o niewielkim metrażu.

W niewielkiej kuchni warto praktycznie wykorzystać każdą dostępną przestrzeń. Pomoże w tym zestaw mebli kuchennych Junona Line 180, który stworzy miejsce do przechowywania, eksponowania, przygotowania posiłków i sprzątania po nich. W organizacji sztućców sprawdzi się kompaktowa szuflada, naczynia (talerze, miseczki, szklanki) możesz przechowywać w szafkach górnych, natomiast garnki, kosze na śmieci znajdą swoje miejsce w pojemnych szafkach dolnych.

Zwróć uwagę, że blaty nie wchodzą w skład zestawu, kupisz je na brw.pl.

W komplecie znajduje się sprzęt AGD, który ułatwi przygotowanie potraw. Znajduje się tutaj okap kuchenny o szerokości 60 cm w kolorze czarnym, zlewozmywak dwukomorowy i baterię. Zlewozmywak nie posiada wywierconych otworów pod baterię.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.