Kuchnia Junona Line 230 – stwórz kompletną zabudowę kuchni

Zbliżający się remont kuchni spędza Ci sen z powiek? A może dopiero urządzasz swoje wymarzone miejsce i obawiasz się nietrafionych inwestycji? W obliczu wielu wątpliwości bezpiecznym rozwiązaniem może być zabudowa, którą cechuje elastyczność, czyli możliwość dostosowania się do Twoich oczekiwań. To tylko jeden z powodów, dla których kolekcja Junona Line jest dokładnie tym, czego szukasz. Wolisz skompletować zestaw z pojedynczych szafek, a może kusi Cię kompleksowe rozwiązanie w postaci gotowych zestawów? Sprawdź, co oferuje kolekcja Junona Line, i wybierz dogodne rozwiązanie dla siebie.

Z zestawem Junona Line 230 organizacja strefy przechowywania będzie prosta i intuicyjna. Ciąg pojemnych szafek górnych jest idealnym miejscem na zastawę stołową, filiżanki czy ukochane kubki. Zmieszczą się tam również organizery na przyprawy, dodatki do pieczenia i gotowania oraz zapasy przekąsek i słodyczy. Szafki dolne to z kolei możliwość przechowywania sztućców, garnków, patelni, pokrywek, a także kosza do segregacji odpadów.

Prezentowany komplet kuchenny ma szerokość 230 cm i jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z piekarnikiem i płytą. Masz dużą kuchnię, w której zmieścisz jeszcze praktyczną spiżarkę? Dla zapewnienia sobie większej przestrzeni i tym samym większego komfortu, możesz uzupełnić zestaw o dodatkowe moduły.

Dzięki ciekawej kolorystyce zabudowy wnętrze Twojej kuchni zyska oryginalny charakter. Stonowana oprawa białego korpusu i fronty w kolorze dąb delano ciemny stanowią ponadczasowy duet do wykorzystania w różnych aranżacjach. Blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz zintegrowane grafitowe uchwyty wzbogacają całość o nowoczesny rys.

Cokoły i pozostałe dodatki, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/50/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Przetestuj rozwiązania, które oferują Ci zestawy Junona Line – zobacz, jak urządzić kuchnię w funkcjonalny sposób.

Junona Line 230 - wymiary
Szerokość 230 cm
Waga 110.55 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm