Kuchnia Junona Line 240 – zyskaj maksimum komfortu

Lubisz praktyczne projekty, które mimo upływu lat, wciąż prezentują się świetnie? Zwróć uwagę na kolekcję Junona Line – jej oszczędna forma i klasyczna kolorystyka z pewnością przypadną Ci do gustu. W ofercie znajdują się zarówno gotowe zestawy kuchenne, jak i pojedyncze bryły, które możesz dowolnie ze sobą zestawiać. Przekonaj się, ile możliwości zyskujesz dzięki nowoczesnym systemom kuchni modułowych.

Zestaw Junona Line 240 to największy ze wszystkich dostępnych kompletów z tej kolekcji. Jego zaletami są wygodna strefa przechowywania, praktyczne półki znajdujące się w każdej szafce, lekko domykające się fronty oraz możliwość rozbudowy o dodatkowe elementy. Duża pojemność szafek sprawia, że raz na zawsze zrobisz porządek w zapasach żywności, zyskując łatwy dostęp do wszystkiego, co niezbędne w kuchennym wyposażeniu. Swoje miejsce znajdą również naczynia, garnki, sztućce, akcesoria, kosz na śmieci i chemia gospodarcza.

Kompletem kuchenny Junona Line o szerokości 240 cm możesz wyposażyć w dwukomorowy zlew, wolnostojącą kuchenkę oraz okap. Dysponujesz kuchnią o większej powierzchni? Nic nie stoi na przeszkodzie, by rozbudować zestaw o dodatkowe moduły, które przydadzą się, jeśli chcesz zorganizować spiżarkę lub dodatkowe miejsce na naczynia.

Zabudowa kuchenna w barwach bieli i drewna to doskonały pomysł szczególnie w małych pomieszczeniach. Prezentowany zestaw to połączenie frontów górnych w kolorze biały połysk oraz frontów dolnych o wybarwieniu dąb delano jasny. Dzięki tak skontrastowanym powierzchniom na pierwszy plan wysuwa się precyzyjny rysunek usłojenia będący ponadczasową ozdobą. Blat w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty oraz grafitowe uchwyty to niezbędne dodatki zaprojektowane w minimalistycznym stylu.

Cokoły i pozostałe elementy, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie. 

Junona Line 240 - wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 111.45 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm