Kuchnia Junona Line 240 – wykorzystaj możliwości swojej kuchni

Nowoczesną i efektowną kuchnię urządzisz zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu. O jej praktyczną stronę zadba odpowiednia zabudowa z kolekcji Junona Line. Co w niej znajdziesz? Zestawy w różnych wymiarach z możliwością rozbudowy, kilkanaście gotowych modułów, fronty w kilku kolorach oraz dopasowane blaty. Sprawdź wszystkie możliwości!

Zestaw Junona Line 240 jest największym dostępnym zestawem składającym się z 7 modułów. Szafki górne to optymalna strefa przechowywania naczyń do serwowania potraw, artykułów spożywczych, przekąsek, lekarstw z domowej apteczki i drobnych akcesoriów. Szafka dolna z szufladą tworzy doskonałe miejsce na sztućce, a pozostałe szafki dolne – na garnki, rondle, pokrywy i urządzenia AGD.

Zastanawiasz się, czy w komplecie kuchennym o szerokości 240 cm znajdziesz miejsce na pojemny zlew i piekarnik? Zestaw Junona Line jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z płytą i piekarnikiem. Jeśli potrzebujesz dodatkowego miejsca do przechowywania, a powierzchnia kuchni na to pozwala, rozbuduj komplet o kolejne elementy z kolekcji.

Dzięki stonowanym, ale i eleganckim kolorom, Twoja kuchnia stanie się przytulnym miejscem, w którym gotowanie to przyjemność. Fronty w głębokim kolorze dąb delano ciemny zamknięte w białym korpusie i uzupełnione blatem w kolorze łupek metaliczny czarnozłoty będą doskonałą oprawą kuchennej przestrzeni. Dostęp do zawartości szafek umożliwią Ci stylowe grafitowe uchwyty.

Cokoły i pozostałe elementy, takie jak szklana półka z oświetleniem przeznaczona do szafki górnej G2W/80/57, kupisz na brw.pl.

W skład zestawu wchodzą szafki: G2D/60/57, GO/60/30, G1D/40/57-LP, G2W/80/57, D2D/60/82, D1D1S40, DK2D/80/82.

Urządzając kuchnię, postaw na funkcjonalne rozwiązania, które dopasują się do Twoich potrzeb. Odkryj możliwości kuchni modułowych Junona Line i wybierz system dla siebie.

Junona Line 240 - wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 111.45 kg
Do pobrania
Pozostałe informacje
Głębokość szafek dolnych 47 cm
Głębokość szafek górnych 30.5 cm
Grubość blatu 3.2 cm
Materiał płyta meblowa
Wysokość szafek dolnych 85.2 cm
Wysokość szafek górnych 57.5 cm