Zestaw narożny mebli kuchennych Iris – praktyczny i stylowy

Planując remont kuchni lub jej pierwszą aranżację warto postawić na ergonomię, która ułatwi codzienne przygotowywanie posiłków. Rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris wniesie kuchnię na nowy poziom za sprawą markowych akcesoriów z cichym domykiem, systemu szuflad Sambox.

Jeżeli marzysz o zabudowie kuchni w literę „L” z problematycznym, często niewykorzystanym narożnikiem, to warto sprawdzić gotowy zestaw nowoczesnych mebli kuchennych Iris. Poszczególne elementy dobraliśmy tak, aby znalazło się w nim miejsce na kosze do segregacji śmieci, garnki, patelnie, naczynia, produkty spożywcze i chemię. Do ich organizacji wykorzystaj praktyczne szafki górne i dolne, wyposażone w szuflady lub półki.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm został wyposażony w szafki, które zabudowują cały sprzęt  AGD: szafka lodówkowa, szafka pod piekarnik, szafka pod zlew. Pozostawiamy Ci wybór montażu okapu – wolnowiszący czy w zabudowie? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to zachęcamy do zakupu szafki pod zabudowę okapu.

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Masz niewielką kuchnię? Możesz ją optycznie powiększyć i rozjaśnić dzięki jasnym meblom. Front w kolorze biały super mat zestawiono z korpusem biały alpejski, z którym tworzy harmonijną całość. Zwróć uwagę na subtelne uchwyty (standard), które stanowią estetyczne dopełnienie szafki. 

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Z tego powodu w zestawie nie znalazły się blaty i panele wykończające, które są zależne od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchenny. Te elementy możesz  dokupić na naszej stronie www.

Komplet mebli kuchennych narożnych Iris to idealna kompozycja mebli do kuchni, miejsca w którym gotujesz, spotykasz się z rodziną i realizujesz codzienne obowiązki domowe. Stwórz sobie komfortową przestrzeń.

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 258.5 kg
Do pobrania