Zestaw narożny mebli kuchennych Iris – zabudowa kuchennego narożnika

Kuchnia mała, kuchnia duża, prosta, z wyspą, czy literę „L”? Jaka by nie była, możesz ją urządzić z nami! Razem zaplanujemy przestrzeń aby była ergonomiczna i funkcjonalna, a przy tym stylowa. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris wyposażona w markowe akcesoria z cichym domykiem, system szuflad Sambox.

Nie masz pomysłu na zabudowę wnętrza? Wykorzystaj gotowy zestaw nowoczesnych mebli kuchennych Iris. Do przechowywania produktów sypkich, naczyń i przypraw posłużą szafki górne. Te dolne, wyposażone w szuflady lub pojemne półki, tworzą miejsce na środki czystości, kosze do segregacji śmieci, garnki, patelnie, naczynia żaroodporne. Ty zdecyduj co gdzie poukładasz tak, by było poręcznie.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm zabudowuje cały sprzęt  AGD. Znajduje się w nim szafka lodówkowa, szafka pod piekarnik i szafka pod zlew. Pozostawiamy Ci wybór montażu okapu – wolnowiszący czy w zabudowie? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to zachęcamy do zakupu szafki pod zabudowę okapu.

Meble w układzie lewostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ prawostronny.

Zwróć uwagę na ten zachwycający kolor! Korpusy w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro, dzięki czemu kuchnia wpisze się w styl nowoczesny. Zwróć uwagę na subtelne uchwyty montowane w standardzie.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Z tego powodu w zestawie nie znalazły się blaty i panele wykończające, które są zależne od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchenny. Te elementy możesz  dokupić na naszej stronie www.

Komplet mebli kuchennych narożnych Iris wpisze się na stałe w wystrój Twojej kuchni. Jego ponadczasowa, elegancka linia, neutralne wybarwienie i funkcjonalność sprawia, że kuchnia stanie się ulubionym miejscem domowników.

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 257.42 kg
Do pobrania