Zestaw narożny mebli kuchennych Iris – zestaw, który zachwyca

Kuchnia – miejsce eksperymentów kulinarnych, wielogodzinnych spotkań z bliskimi i miejsce w domu, w którym możesz się zaszyć i pobyć sama przez chwilę. Dlatego tak ważne jest, by to pomieszczenie było stylowe i ergonomiczne. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris, która posiada markowe akcesoria  z cichym domykiem, system szuflad Sambox.

Masz do zabudowy kuchnię w literę „L” z problematycznym, często niewykorzystanym narożnikiem? Przygotowaliśmy dla Ciebie zestaw nowoczesnych mebli kuchennych Iris, w którym starannie dobrane elementy wydzielają miejsce na kosze do segregacji śmieci, garnki, patelnie, naczynia, produkty spożywcze i chemię. Do ich organizacji wykorzystaj praktyczne szafki górne (z uchylanymi do góry frontami) i dolne, wyposażone w szuflady lub półki.

Kompaktowy zestaw 260x225 cm został wyposażony w szafki, które zabudowują cały sprzęt  AGD: szafka lodówkowa, szafka pod piekarnik, szafka pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Pozostawiamy Ci wybór montażu okapu – wolnowiszący czy w zabudowie? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to zachęcamy do zakupu szafki typu GOO z okapem w standardzie, dostępną na naszej stronie brw.pl.

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Dysponujesz kompaktową i nieustawną kuchnią? Możesz ją optycznie powiększyć i rozjaśnić – wybierz do tego białe meble kuchenne. Front w kolorze biały super mat zestawiono z korpusem biały alpejski, z którym tworzy harmonijną całość. Zwróć uwagę na subtelne uchwyty (standard), które stanowią estetyczne dopełnienie szafki. 

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 to idealne zestawy do małej kuchni lub baza pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Z tego powodu w zestawie nie znalazły się blaty i panele wykończające, które są zależne od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchenny. Te elementy możesz dokupić na stronie brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Iris to odpowiedź na potrzeby związane z przygotowywaniem posiłków i sprzątaniem po wystawnym obiedzie. To przemyślana, funkcjonalna kompozycja mebli do kuchni - miejsca w którym gotujesz, spotykasz się z rodziną i realizujesz codzienne obowiązki domowe. Stwórz sobie komfortową przestrzeń i ciesz się eksperymentami smaków i zapachów.

Wymiary
Szerokość 260x225 cm
Waga 280.42 kg
Do pobrania