Zestaw narożny mebli kuchennych Iris – zabuduje kuchenne naroże

Proste kuchnie są bardzo łatwe w zabudowie, ale co jeżeli dysponujesz kuchnią w literę „L”? Nie martw się, przychodzimy z pomocą! Razem zaplanujemy przestrzeń aby była ergonomiczna i funkcjonalna, a przy tym stylowa. Pomoże w tym rozbudowana kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontami Iris, w której postawiono na akcesoria z cichym domykiem, system szuflad Sambox.

Dla tych, którzy cenią gotowe rozwiązania, powstał zestaw nowoczesnych mebli kuchennych Iris. Znajdziesz w nim praktyczne szafki górne, które możesz przeznaczyć do przechowywania produktów sypkich, naczyń i przypraw. Te dolne, wyposażone w szuflady lub pojemne półki, tworzą miejsce na środki czystości, kosze do segregacji śmieci, garnki, patelnie czy naczynia żaroodporne.

Kompaktowy zestaw 225x260 cm posiada wszystkie niezbędne elementy do zabudowy sprzętu AGD. Znajduje się w nim szafka lodówkowa, szafka pod piekarnik i szafka pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Pozostawiamy Ci wybór montażu okapu – wolnowiszący czy w zabudowie? Jeżeli wybierasz drugą opcję, to zachęcamy do zakupu szafki typu GOO z okapem w standardzie, dostępną na naszej stronie brw.pl.

Meble w układzie lewostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ prawostronny.

Jeżeli obawiasz się białych mebli, uważasz je za niepraktyczne i zbyt wyraziste, to polecamy bardziej stonowany kolor – szary. Korpusy w kolorze szary grenola zestawiono z frontami w kolorze ferro, dzięki czemu kuchnia wpisze się w styl nowoczesny. Zwróć uwagę na subtelne uchwyty montowane w standardzie.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 możesz dowolnie rozbudować lub zostawić w podstawowej wersji aneksu kuchennego. Z tego powodu w zestawie nie znalazły się blaty i panele wykończające, które są zależne od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchenny. Te elementy możesz  dokupić na naszej stronie www.

Komplet mebli kuchennych narożnych Iris to rozwiązanie dla tych, którzy cenią nowoczesne, praktyczne i stylowe aranżacje wnętrz. Dzięki ponadczasowej linii i neutralnemu wybarwieniu będzie idealnym tłem dla świeżych owoców i kolorowych akcentów, w postaci ściereczek i silikonowych rękawic kuchennych.