Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – praktyczna zabudowa narożnika

Jak stworzyć kuchnię, która będzie funkcjonalna? Wybierając meble kieruj się praktycznymi rozwiązaniami, a dopiero później stylem. Dzięki prawidłowemu rozmieszczeniu sprzętów i dobrze zorganizowanej przestrzeni zyskasz miejsce, w którym codzienne gotowanie będzie przyjemnością. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole przyciąga uwagę bezuchwytową konstrukcją.

Szukasz pomysłów na aranżację kuchni w literę „L”? Nasz gotowy zestaw nowoczesnych mebli kuchennych to kompozycja modułów, dzięki którym zarówno wyeksponujesz, jak i przechowasz wszystkie niezbędne przedmioty. Szafki górne to idealne miejsce na przyprawy, produkty spożywcze i naczynia. Dolne możesz przeznaczyć na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 260x225 cm umożliwi Ci pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Pamiętaj o wyborze okapu – do zabudowy czy wolnowiszący? Decyzję pozostawiamy Tobie. Szafki typu GOO z okapem w standardzie są dostępne na naszej stronie brw.pl.

Meble występują w układzie lewostronnym i prawostronnym tak, abyś znalazł idealną kompozycję do swojego wnętrza.

Biały korpus połączono z frontami w białym połysku. Jasna zabudowa sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich przestrzeniach, które optycznie rozjaśni i powiększy. Zintegrowane uchwyty stanowią subtelny dodatek i praktyczny element, ułatwiający korzystanie z mebli.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 stanowią bazę do dalszej rozbudowy wg własnych upodobań i możliwości aranżacyjnych wnętrza. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie, dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Wymiary
Szerokość 260x225 cm
Waga 291.17 kg
Do pobrania