Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – odkryj możliwości narożnika

Kuchnia idealna to taka, która łączy funkcjonalność, praktyczne zorganizowaną przestrzeń i styl. Właśnie taki efekt uzyskasz dzięki modułowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem Sole. Co ją wyróżnia? Gładkie fronty ze zintegrowanymi uchwytami, zachwycająca konstrukcja.

Zastanawiasz się, jak zorganizować przestrzeń w kuchni, by użytkowanie jej było maksymalnie łatwe i wygodne? Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych sprawdzi się w przechowywaniu makaronu, kaszy, lunchboxów, garnków, patelni i wielu innych przedmiotów. W szafkach górnych umieść przyprawy, produkty spożywcze i naczynia (kieliszki mogą na dobre zagościć za fontami typu witryna). Dolne szafki to doskonałe miejsce na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 260x225 cm kryje w sobie szafki do zabudowy sprzętu AGD. Szafkę do zabudowy lodówki, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew i front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596) dostajesz od nas w ramach zestawu, Tobie pozostaje tylko wybór szafki okapowej. Jeżeli zdecydujesz się na model do zabudowy, szafki typu GOO z okapem w standardzie znajdziesz na naszej stronie brw.pl.

Meble występują w układzie lewostronnym i prawostronnym tak, abyś znalazł idealną kompozycję do swojego wnętrza.

Biały korpus zestawiono z frontami górnymi w kolorzemagnolia połysk i szafkami dolnymi w kolorze orzech lincolna.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR3 i NAR4 pozwolą Ci zabudować małe wnętrze lub rozbudować je do swoich potrzeb. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie, dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole sprawdzi się w kuchni amatora gotowania, wielkiego pasjonata eksperymentów kulinarnych oraz każdego managera domu.