Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – praktyczna zabudowa narożnika

Jaka powinna być kuchnia? Jaka jest Twoja wymarzona przestrzeń? Funkcjonalna, stylowa, praktyczna? Właśnie taką zorganizujesz dzięki modułowej kolekcji mebli kuchennych Family Line z frontem  Sole. Gładkie fronty ze zintegrowanymi uchwytami, zachwycają nowoczesną konstrukcją.

Makaron, kasza, lunchbox, garnki, patelnie i wiele innych. To wszystko warto mieć pod ręką. Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych sprawdzi się w ich przechowywaniu. Przyprawy, produkty spożywcze i naczynia możesz schować w szafkach górnych, kieliszki mogą na dobre zagościć za fontami typu witryna. Dolne szafki to doskonałe miejsce na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj.

Meble w układzie prawostronnym. W naszej ofercie mamy też ich lustrzane odbicie – układ lewostronny.

Biały korpus połączono z frontami w kolorzeorzech lincolna. Zintegrowane uchwyty są dostępne w standardzie.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole to niezawodny sposób na całościowe wyposażenie kuchni bądź bazę dla większej zabudowy.  

Wymiary
Szerokość 270x180 cm
Waga 262.05 kg
Do pobrania