Zestaw narożny mebli kuchennych Sole – zabudowa, która odpowiada Twoim potrzebom

Kuchnia jest przestrzenią, w której łączą się zapachy i smaki, ale też funkcjonalność ze stylem. To dlatego jej projektowanie bywa wyzwaniem. Wymarzona kuchnia to taka, w której codzienne przebywanie  będzie komfortowe. Modułowa kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Sole zachwyca nowoczesną, bezuchwytową konstrukcją.

Z naszym zestawem nowoczesnych mebli kuchennych stworzysz idealną zabudowę kuchni w literę „L”. Odpowiednio dobrane szafki górne sprawdzą się w ekspozycji kieliszków i przechowywaniu przypraw, naczyń i produktów spożywczych. Szafki dolne to idealne miejsce na kosze na śmieci, garnki i naczynia żaroodporne czy robota kuchennego. Sprzęt AGD możesz dowolnie wkomponować w cały zestaw, tak jak lubisz.

Kompaktowy zestaw 260x225 cm pozwoli Ci odpowiednio zabudować sprzęt AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. W zestawie jest front pod zmywarkę 60 cm z zakrytym panelem (713/596). Dobierz okap – pod zabudowę lub wolnowiszący model. Szafka typu GOO z okapem w standardzie jest dostępna na naszej stronie brw.pl.

Meble występują w układzie lewostronnym i prawostronnym tak, abyś znalazł idealną kompozycję do swojego wnętrza.

Biały korpus zestawiono z frontami górnymi w białym połysku i szafkami dolnymi w kolorze dąb arlington. Taki duet kolorystyczny przyciąga spojrzenia lokatorów i gości. Standardowo montowane uchwyty są subtelne, a przy tym praktyczne.

W skład zestawu wchodzą następujące szafki: GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, GO_80/36-O, DL_60/207, DPS_60/207, DNW_105/82, DK_60/82, DM_60/72, D3S_80/82-2SMB/SMB, COK/250, COK/250..

Układy narożne NAR3 i NAR4 są doskonałą bazą pod tworzenie własnych kompozycji. To dlatego w zestawie nie znajdziesz blatów i paneli wykańczających - od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Możesz je dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Sole zabuduje naroże Twojej kuchni, tworząc praktyczne miejsce do gotowania, testowania nowych potraw i przechowywania zastawy stołowej. Gotowa kompozycja brył sprawia, że zyskujesz przestrzeń, w której gotowanie to przyjemność. 

Wymiary
Szerokość 260x225 cm
Waga 288.32 kg
Do pobrania