Zestaw narożny mebli kuchennych Top Line – sposób na kuchnię w literę „L”

Stało się! Kupiłeś mieszkanie lub wybudowałeś dom i teraz czas na jego urządzanie. Zacznij od jednego z ważniejszych domowych pomieszczeń – kuchni. Sprawdzi się w niej kolekcja mebli kuchennych Family Line z frontem Top Line. Jej prosta linia, gładkie fronty wykończone na wysoki połysk i możliwość rozbudowy tworzą stylową kompozycję.

Kuchnia to przede wszystkim duży blat roboczy do przygotowywania posiłków oraz dobrze zaplanowana przestrzeń, z dużą liczbą szuflad i praktycznych szafek. Zestaw nowoczesnych mebli kuchennych sprawdzi się w przechowywaniu przypraw, produktów spożywczych i naczyń. Możesz je zorganizować w szafkach górnych, idealnych na kieliszki, szklanki i przyprawy i szafkach dolnych, dedykowanych na garnki, sprzęt AGD i kosze na śmieci.

Kompaktowy zestaw 270x180 cm pozwala na pełną zabudowę sprzętu AGD. Znajdziesz w nim szafkę lodówkową, szafkę pod piekarnik i szafkę pod zlew. Pozostaje tylko kwestia okapu – wybierz model wolnowiszący lub dokup szafkę okapową i go zabuduj.

Meble do zabudowy prawego narożnika. W ofercie jest dostępny także układ lewostronny.

Korpusy w kolorze biały alpejski  zestawiono z lakierowanymi frontami w kolorze biały połysk. Jasne meble kuchenne rozjaśnią wnętrze, co sprawdzi się zwłaszcza w niewielkich pomieszczeniach. Dobierz do szafek uchwyty i nadaj im ostateczny charakter.

Zestaw tworzą następujące szafki: G_60/72, G_45/72, G_60/72, G_45/72, DL_60/207, D_45/82, DP_60/82_K, DNW_105/82, DKS_60/82_SMB/B,  D3S_60/82_2SMB/SMB, COK/250, COK/250.

Układy narożne NAR1 i NAR2 to idealne zestawy pod dalszą rozbudowę aneksu kuchennego. Od tego jak finalnie zaprojektujesz układ kuchni zależy jego wykończenie. Dlatego blaty i panele wykończające możesz dokupić samodzielnie, na brw.pl.

Komplet mebli kuchennych narożnych Top Line sprawdzi się w zabudowie kuchni z oknem. Jeżeli szukasz praktycznych i funkcjonalnych mebli do swojego domu, kolekcji Family Line nie może w nim zabraknąć!

Wymiary
Głębokość 46-56 cm
Szerokość 270x180 cm
Waga 252.05 kg
Do pobrania