Kuchnia Sara 240- linia nowoczesnej kuchni

Nowoczesną i efektowną kuchnię urządzisz zarówno w mieszkaniu w bloku, jak i w domu. O jej praktyczną stronę zadba komplet kuchenny z kolekcji Sara.

Zestaw Sara 240 składa się z 7 modułów. Szafki górne to optymalna strefa przechowywania naczyń do serwowania potraw, artykułów spożywczych, przekąsek, lekarstw z domowej apteczki i drobnych akcesoriów. Szafka dolna z szufladą tworzy doskonałe miejsce na sztućce, a pozostałe szafki dolne - na garnki, rondle, pokrywy i urządzenia AGD.

Zastanawiasz się, czy w komplecie kuchennym o szerokości 240 cm znajdziesz miejsce na pojemny zlew i piekarnik? Zestaw Sara jest dostosowany do montażu okapu, dwukomorowego zlewu oraz wolnostojącej kuchenki z płytą i piekarnikiem. Dodatkowo możesz dokupić półki do szafek górnych w odpowiednim rozmiarze oraz ociekarkę nad zlew, tak żeby dostosować kuchnię do własnych potrzeb.

Dzięki stonowanym, ale i eleganckim kolorom, Twoja kuchnia stanie się przytulnym miejscem, w którym gotowanie to przyjemność. Fronty w głębokim kolorze dąb burlington allover zamknięte w białym korpusie będą doskonałą oprawą kuchennej przestrzeni. Dostęp do zawartości szafek umożliwią Ci stylowe czarne uchwyty.

Zestaw kuchenny nabierze eleganckiego wyrazu, gdy wzbogacisz go o blaty o długości 40cm i 60 cm w kolorze łupek metaliczny czarno-złoty. Blat dostępny w opcji.

UWAGA: cena zestawu nie obejmuje blatu, mocowań do ściany i zaślepek kup je na brw.pl

 

Wymiary
Szerokość 240 cm
Waga 103.85 kg
Do pobrania