Semi Line 260 – praktyczna zabudowa kuchni

Pomieszczenia, które wymagają więcej uwagi przy ich projektowaniu? Z pewnością jednym z nich jest kuchnia, w której gotujesz dla siebie i przyrządzasz potrawy z myślą o bliskich Ci osobach. Funkcjonalną i ergonomiczną zabudowę stworzysz z kolekcją mebli kuchennych Semi Line. Szukasz gotowych zestawów mebli? Komplet 260 Semi Line sprawdzi się doskonale!

Jednym z nich jest zestaw numer 2, który składa się z szafek górnych i dolnych, które zapewnią Ci miejsce na wszystko to, czego potrzebujesz. Przyprawy, salaterki i produkty sypkie (kasze, makarony) możesz przechowywać za pełnymi frontami. Szafka z frontami typu witryna sprawdzi się idealnie jako miejsce na szklanki, kieliszki i zastawę stołową.

Komplet o szerokości 260 cm jest na tyle uniwersalny, że sprawdzi się zarówno w niewielkich kuchniach, jak i tych o większym metrażu.

Stylowe połączenie korpusów w odcieniu dąb Reveal z ciemnymi frontami w kolorze grafit, tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Równie zachwycający jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

Co ułatwia użytkowanie mebla? Punktowe uchwyty gałki, które zdobią fronty typu ramiak.

Zestaw mebli kuchennych Semi Line to kompletna propozycja, którą możesz rozbudować o pojedyncze bryły, dostępne w kolekcji.

Komplet tworzą praktyczne szafki: G-80/72-L/P,GO- 60/36-O, G-40/72-P, G-80/72-L/P, D1S-80/82-LP. D1S-40/82-P ,DK-80/82-L/P, .

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 170.81 kg
Do pobrania