Stylowa kuchnia z szafką okapową

- Kolekcja mebli kuchennych Semi Line to propozycja do nowoczesnych kuchni. Dzięki gotowym zestawom urządzisz zarówno ciasną, niewielką kuchnię w bloku, ale także przestronną dzięki możliwości rozbudowy zestawu.
- Zaletą kompletu jest duża pojemność do przechowywania niezbędnych kuchennych akcesoriów. Zestaw składa się z górnych i dolnych szafek. W tym modelu nie znajdziesz ociekarki - dajemy Ci możliwość dowolnego wykorzystania przestrzeni. Dolne szafki wyposażono w 2 szuflady, które sprawdzą się jako miejsce na sztućce i inne drobiazgi.
- Zestaw ma szer. 260 cm, która może stanowić całkowitą zabudowę małej kuchni bądź części większej kompozycji.
- Szafki i szuflady wyposażone są w nowoczesne czarne uchwyty i regulowane ślizgacze, ułatwiając korzystanie z ich zawartości. W szafkach okapowych zastosowano podnośniki gazowe.
- Organizację artykułów gospodarstwa domowego ułatwią wkłady do szuflad, kosze na śmieci i energooszczędne oświetlenie LED, które dostępne są w opcji.
- Stwórz funkcjonalną kuchnię z zestawem Semi Line i wykorzystaj pełnię jej możliwości dokupując inne moduły z kolekcji.

- Połączenie korpusu w kolorze dąb Reveal i frontów w kolorze czarny wulkaniczny  tworzy elegancką propozycję do nowoczesnych i loftowych wnętrz. Dopełnieniem całości jest blat w kolorze dąb złocisty (w cenie).

- W skład zestawu wchodzą szafki: G-80/72-L/P, GO-60/36, G-40/72-P, G-80/72-L/P, DKB-80/82-L/PD1S-40/82-P, D1S-80/82-LP

Stwórz funkcjonalną kuchnię z zestawem Semi Line i wykorzystaj pełnię jej możliwości dokupując inne moduły z kolekcji.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 170.01 kg
Do pobrania