Komplet Family Line 260 Sole z wyposażeniem – przepis na ergonomiczną przestrzeń

 

Marzysz o kuchni, która da Ci szereg możliwości i pozwoli bez przeszkód oddawać się kulinarnym eksperymentom? Poznaj kuchnie modułowe z kolekcji Family Line – nowoczesne systemy, które w elastyczny sposób dopasowują się do układu pomieszczenia

 

Z kompletem Family Line 260 Sole z wyposażeniem urządzisz kuchnię przyjazną domownikom. Nie zabraknie w niej użytecznych szafek górnych, w których przechowasz naczynia, szuflady na sztućce, noże i drobne akcesoria, a także szafek dolnych z praktycznym systemem cichego domyku. Szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. Chcesz zwiększyć możliwości swojej kuchni? Skorzystaj z dodatkowych opcji: systemu narożnego czy koszy do segregacji odpadów. Jeszcze większą wygodę gotowania zapewnią Ci udogodnienia dostępne dotychczas jedynie w opcji dodatkowo płatnej.

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w białej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w białej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm.

 

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm może być zarówno jedyną zabudową małej kuchni, jak i elementem większej całości.

 

Uwagę zwraca monochromatyczne wykonanie wskazujące na nowoczesny charakter kuchni. Korpus w kolorze biały alpejski zestawiono z frontami w kolorze biały połysk, tworząc całość idealną do wnętrz w stylu skandynawskim i minimalistycznym. Zintegrowane uchwyty w kolorze frontu wtapiają się w całość. Surowy efekt łagodzi obecność blatu w ciepłym kolorze dąb złocisty.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 215.88 kg
Do pobrania