Zestaw Family Line 260 Sole – 1, 2, 3… nowoczesną kuchnię masz Ty!

Projekt domu warto zacząć od kuchni, to w niej będziesz spędzał znaczną część czasu. Z linią mebli Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.

Komplet 260 Family Line Sole sprawi, że będziesz miała pod ręką wszystko to, czego potrzebujesz. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika, a w opcji masz możliwość wybrać szafkę ze zintegrowanym okapem lub okap wolnowiszący. W szafkach górnych są podnośniki gazowe zapewniające łatwy dostęp do ich zwartości. W opcji są dostępne podnośniki Free Flap.

Do pełnej zabudowy brakuje Ci blatu o długości 260 cm (dostępny w opcji).

Planujesz kuchnię nowoczesną lub industrialną? Komplet Family Line z frontami Sole sprawdzi się idealnie! To w nim korpusy w kolorze biały alpejski  zestawiono z frontami w kolorze jasny szary połysk w szafkach górnych oraz orzech lincolna w systemie szafek dolnych.

 Zwróć uwagę na zintegrowany uchwyt w kolorze frontu. Dzięki niemu gładkie fronty wyglądają nowocześnie, a przy tym są wygodne w otwieraniu nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

Szukasz elementów dodatkowych? Sprawdź te dostępne w opcji: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line Sole wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm to idealna kompozycja do niewielkiej kuchni. Posiadasz większy metraż? Możesz dopełnić zestaw pojedynczymi elementami dostępnymi na brw.pl.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.