Komplet Family Line 260 Sole z wyposażeniem – kuchnia funkcjonalna i stylowa

 

Kuchnie Family Line to odpowiedź na potrzeby współczesnych rodzin, które cenią sobie wygodę, trwałość i elastyczność.

 

Komplet Family Line 260 Sole to wszystko, czego potrzebujesz w doskonale zorganizowanej kuchni. Do Twojej dyspozycji są praktyczne i wygodne szafki dolne mieszczące zestawy garnków, patelni i rondli, szafka pod zabudowę zlewu, szuflada na sztućce wraz z dedykowanym wkładem a także pojemne szafki górne, w których ułożysz naczynia do serwowania. Meble wyposażone są w cichy domyk w standardzie który zapewni płynne i niemal bezszelestne zamykanie drzwiczek. Zależy Ci na spójnej aranżacji pomieszczenia? Osiągniesz ją dzięki szafkom pod zabudowę piekarnika i okapu. W zestawie znajdziesz także ociekarkę oraz okap wliczony w cenę układu. Szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. Jeśli chcesz zwiększyć możliwości swojej kuchni, wybierz akcesoria dostępne w opcji: kosze do segregacji śmieci czy półki do szafki narożnej. Ponadto wyposażenie wzbogacone zostało o wiele przydatnych funkcjonalności.

 

W skład dodatkowego wyposażenia wchodzą:

- oświetlenie LED w białej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w czarnej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm.

 

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm to świetny wybór dla niewielkiej kuchni w bloku, jednak dzięki możliwości dopasowania kolejnych modułów jest również opcją dla przestronnych wnętrz.

 

Oryginalną aranżację wnętrza zyskasz za sprawą modnego duetu kolorystycznego. Korpus w kolorze biały alpejski i jego uzupełnienie w postaci frontów w dwóch kolorach: biały połysk i dąb arlington to zestaw, który intryguje. Blat w wybarwieniu dąb złocisty oraz zintegrowane uchwyty w kolorze frontu to elementy spajające kuchenną układankę.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 216.58 kg
Do pobrania