Zestaw Family Line 260 Sole – kuchnia w nowej odsłonie

Z kolekcją Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Możesz kupić gotowy zestaw lub skomponować własny.

Projekt kuchni rozpocznij od wyposażenia jej w komplet 260 Family Line Sole. To w nim znajdziesz podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. Dostajesz od nas dedykowaną szafkę pod zabudowę piekarnika, a sam dobierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub zawieś go solo. W standardzie znajdziesz podnośniki gazowe, a w opcji są dostępne podnośniki Free Flap.

Dobierz odpowiedni  blat o długości 260 cm (dostępny w opcji).

Komplet Family Line z frontami Sole optycznie rozjaśni i powiększy wnętrze. To dzięki jasnemu wybarwieniu – korpusu  w kolorze biały alpejski i lakierowanym frontom w kolorze jasny szary połysk.

Cechą wyróżniającą jest zintegrowany uchwyt w kolorze frontu. Dzięki niemu całość prezentuje się nowocześnie. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

Rozbuduj możliwości swojej kuchni! Sprawdź dostępne opcje: wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line Sole wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się w niewielkiej kuchni oraz tej o większym metrażu, wystarczy że dobierzesz do niego pojedyncze elementy z oferty brw.pl.

 

Sprzęt AGD, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 148.14 kg
Do pobrania