Zestaw Family Line 260 Tafne – kuchnia Twoich marzeń

Lubisz gotować i spędzać czas na wyszukiwaniu smacznych przepisów? Na pewno w ich przyrządzaniu pomoże funkcjonalna kuchnia. Z linią mebli Family Line stworzysz nowoczesną zabudowę kuchni w każdym rozmiarze. Postaw na gotowe zestawy lub skomponuj własny.

Zestaw mebli kuchennych  Family Line 260 Tafne zawiera wszystko to, czego potrzebujesz podczas codziennego przygotowywania posiłków. Znajdziesz w nim podręczną szufladę na sztućce oraz pojemne szafki – na drobne sprzęty AGD lub naczynia. W komplecie jest dedykowana szafka pod zabudowę piekarnika. Wybierz szafkę ze zintegrowanym okapem lub wolnowiszący okap. W górnych szafkach znajdują się podnośniki gazowe (w opcji FreeFlap).

Dobierz blat o  długości 260 (dostępny w opcji) i stwórz wymarzoną zabudowę.

Kuchnia w kolorze białym zachwyci miłośników jasnych, przestronnych wnętrz. Korpusy w kolorze biały alpejski  zestawiono z frontami w kolorze biały połysk.

Gładkie fronty posiadają gotowe nafrezowanie pod uchwyty, możesz wybrać ich kolor - czarny chrom, miedź szczotkowana oraz stal szlachetna (opcja). Dzięki temu wyglądają na zintegrowane z frontem, są przez to wygodne w otwieraniu  nawet w narożnikach. Takie rozwiązanie było dotychczas dostępne tylko w linii premium.

W opcji możesz dobrać dodatkowe akcesoria, tj. wkłady do szuflad, kosze do segregacji śmieci, oświetlenie, półki do szafek narożnych, które podniosą funkcjonalność kuchni.

W skład kompletu Family Line wchodzi 7 modułów: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P i dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm. Długość obu cokołów wystarczy na estetyczne wykończenie kuchni z przodu oraz po jej bokach.

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm sprawdzi się zarówno w niewielkiej kuchni wypełniając ją w całości, a także w przestronnej będąc bazą pod rozbudowę.

 

Sprzęt AGD, uchwyty, blat i dodatki nie wchodzą w skład kompletów.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 158.85 kg
Do pobrania