Komplet Family Line 260 Top Line – wykorzystaj wszystkie możliwości kuchni

 

W kuchni o wielu możliwościach czas upływa w spokojnej atmosferze, a smaczne posiłki są przygotowywane w mgnieniu oka. Jeśli w Twoim domu właśnie przyszedł czas na remont kuchni, postaw na kolekcję Family Line, która pomoże Ci spełnić tę wizję.

 

Komplet Family Line 260 Top Line z wyposażeniem posiada wszystko, co powinno znaleźć się w praktycznej kuchni z nowoczesnym rysem. W szafkach górnych przechowasz naczynia do serwowania, elementy małego AGD, miski czy tekstylia. W dolnym szeregu zabudowy znajdziesz miejsce na przechowywanie sztućców, długoterminowych produktów, garnków i patelni. Dzięki cichemu i płynnemu zamykaniu oraz systemowi podnośników gazowych w szafkach górnych dostęp do przechowywanej zawartości będzie o wiele łatwiejszy. Szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. Możliwości swojej kuchni możesz zwiększyć za pomocą dostępnych akcesoriów: półek do szafki narożnej lub koszy do segregacji śmieci.   

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w czarnej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w białej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm,

- uchwyty.

 

Niezależnie od tego, jakim metrażem dysponujesz, zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm znajdzie zastosowanie w Twojej kuchni. Niewykorzystane miejsce uzupełnij o pojedyncze moduły z tej samej kolekcji.

 

Komplet wyróżnia się nieskazitelną bielą i wysokim połyskiem, które spodobają się wszystkim wielbicielom stylu skandynawskiego. Korpus w kolorze biały alpejski uzupełniają fronty w kolorze biały połysk. Monochromatyczny charakter zabudowy przełamuje blat w kolorze dąb złocisty. W zestawie znajdują się również chromowane uchwyty.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 230.58 kg
Do pobrania