Komplet Family Line 260 Top Line – idealne rozwiązanie dla rodzin

 

Jeśli w niedługim czasie czeka Cię remont kuchni, a Ty rozglądasz się za optymalną zabudową o wielu funkcjonalnościach, z pomocą przychodzi kolekcja Family Line. Oferowane kuchnie modułowe to wielość możliwości aranżacyjnych, nowoczesne systemy przechowywania oraz bogata kolorystyka.

 

Z kompletem Family Line 260 Top Line z wyposażeniem urządzisz rodzinną kuchnię pełną sprytnych i wygodnych rozwiązań będących sporym ułatwieniem w zabieganej codzienności. Pojemne szafki, do których zawsze będziesz mieć swobodny dostęp, podnośniki gazowe i zawieszki z regulacją w szafkach górnych, regulacja wysokości w szafkach dolnych to tylko niektóre z nich. Ponadto dzięki szafce dedykowanej pod zabudowę piekarnika i szafce okapowej z dedykowanym okapem (wliczonym w cenę układu) Twoja kuchnia zaprezentuje się estetycznie i stylowo. W standardzie znajduje się również kosz na śmieci, ociekarka, szafka pod zabudowę zlewu, szuflada z wkładem na sztućce i cichy domyk do frontów uchylanych. Możliwości swojej kuchni możesz rozbudować za pomocą akcesoriów dostępnych w opcji: koszy do segregacji śmieci czy koszy do szafek narożnych. Prezentowany komplet posiada szeroki wachlarz dodatkowych udogodnień, które dotychczas były dostępne jedynie w opcji dodatkowo płatnej.

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w srebrnej oprawie,

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w srebrnej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm,

- uchwyty.

 

Zestaw mebli kuchennych o szerokości 260 cm to odpowiedni wybór dla każdego rodzaju kuchni. Opcja dokupienia pojedynczych modułów to jeszcze więcej możliwości aranżacyjnych.

 

Postaw na stonowaną kolorystykę, dzięki której Twoja kuchnia nabierze ponadczasowej klasy. Korpus w kolorze szary grenola i fronty w wybarwieniu jasny szary mat tworzą idealne tło dla wyrazistych dodatków. Zestaw zawiera chromowane uchwyty.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/SMB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 229.08 kg
Do pobrania