Komplet Family Line 260 Top Line – postaw na sprytne rozwiązania w swojej kuchni

 

Aby w Twojej świątyni aromatycznych dań prace przebiegały zawsze sprawnie i bez zbędnych nerwów, wybierz zabudowę, która ułatwi Ci podejmowanie zadań na każdym etapie kulinarnych wyzwań. Kolekcja Family Line to projekt będący gwarantem optymalnie zagospodarowanej przestrzeni służącej zarówno gromadzeniu zapasów, przechowywaniu kuchennych narzędzi, jak i szykowaniu posiłków, gotowaniu i zmywaniu.

 

Nowoczesny komplet Family Line 260 Top Line zapewnia kompleksowe wyposażenie kuchni w mechanizmy i rozwiązania ułatwiające codzienność. To między innymi szuflada z wkładem na sztućce, duże szafki na naczynia, garnki lub urządzenia typu małe AGD, szafka pod zabudowę zlewu, szafka pod zabudowę piekarnika i szafka okapowa z dedykowanym okapem (wliczonym w cenę układu). Wyposażenie dopełniają kosz na śmieci oraz ociekarka. Łatwy dostęp do szafek górnych jest możliwy dzięki podnośnikom gazowym, a płynne i bezgłośne zamykanie szafek dolnych i górnych – dzięki mechanizmowi cichego domyku. Ponadto szafki dolne posiadają regulację wysokości, a szafki wiszące – zawieszkę z regulacją. W opcji dodatkowego wyposażenia znajdziesz: kosze do segregacji śmieci czy mechanizm narożny. W prezentowanym komplecie do dyspozycji masz również szereg udogodnień zwiększających możliwości zabudowy.

 

W skład wyposażenia wchodzą także:

- oświetlenie LED w srebrnej oprawie (kolor oprawy zależny od układu),

- szuflada smartbox z systemem cichego domyku i udźwigiem do 40 kg,

- wkład na sztućce dedykowany do szafki D1S-40/82,

- mata zlewowa w wyposażeniu szafki dedykowanej pod zlewozmywak DK-80/82,

- okap podszafkowy typu szuflada w srebrnej oprawie, zintegrowany z szafką,

- uszczelka cokołowa,

- system cichego domyku w szafkach z frontami prawo- i lewostronnymi,

- blat w kolorze dąb złocisty i o długości 260 cm,

- uchwyty.

 

Z zestawem mebli kuchennych o szerokości 260 cm urządzisz zarówno małą, jak i dużą kuchnię.

 

Zwróć uwagę na gładką, połyskującą powierzchnię frontów w kolorze szary połysk i towarzyszący jej korpus w kolorze szary grenola. Stonowane barwy nabiorą wyrazu w duecie z blatem w kolorze dąb złocisty. Do zestawu dołączone są chromowane uchwyty.

 

W zestawie znajdują się szafki: DK-80/82-L/P, D1S-40/82-P/STB, DP-60/82-K, D-80/82-L/P, G-80/72-L/P,G-40/72-L/P, G-80/72-L/P oraz dwa cokoły o wysokości 10 cm i długości 250 cm.

Wymiary
Szerokość 260 cm
Waga 217.93 kg
Do pobrania